Jolanta Kwaśniewska oraz jej mąż znaleźli się w bardzo niepokojącej sytuacji. Para prezydencka przebywa aktualnie poza granicami kraju. Nie wiadomo, kiedy parze uda się wrócić do Polski. Decyzję o powrocie Kwaśniewscy odkładają w czasie. Wszystko przez epidemię.

Państwo Kwaśniewscy utknęli w Alpach stop

Jak podają media Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy przebywają aktualnie poza granicami Polski. Para prezydencka udała się na marcowy urlop w Alpy, niestety podczas ich wypoczynku Polski rząd podjął decyzję o kwarantannie. W związku z czym para prezydenckiego utknęła Alpach. Nie wiadomo, kiedy wrócą do Polski. Sytuację utrudniają ograniczone loty. 

Jak powiedział prezydent Kwaśniewski w rozmowie z „Faktem”:

 - Jestem uziemiony w górach w Szwajcarii. Miały być piękne marcowe narty, a mamy autokwarantannę. 

Para prezydencka czeka z podjęciem decyzji do końca miesiąca

Jak zdradziła para prezydencka nie spodziewali się takiego rozwoju sytuacji. Wybierając się na narty liczyli na spokojny wypoczynek. 

Przez pandemię para prezydencka nie może odpocząć ani wrócić do Polski. Jak przyznał były prezydent, ta sytuacja jest szczególnie trudna dla jego małżonki, która bardzo tęskni za swoją córką Aleksandrą oraz zięciem Kubą.

Bankructwa się nie obawiam, ale ten rok niewątpliwie będzie 'chudy'. Nikt nie wie, kiedy wrócimy do normalności - dodał Aleksander Kwaśniewski.  

Przypomnij sobie o… NIEKTÓRE ZNAKI ZODIAKU NIE OKAZUJĄ UCZUĆ. O KTÓRYCH MOWA I CZY TO OZNACZA, ŻE MAJĄ SERCA Z LODU

Jak informował portal Życie: ZDJĘCIE TADEUSZA RYDZYKA Z INTRYGUJĄCYM OPISEM OTRZYMAŁO WIELU POLAKÓW. JEST OŚWIADCZENIE RADIA MARYJA

Portal Życie pisał również o… KAROL STRASBURGER NIE MA PRACY PRZEZ KORONAWIRUSA. RADZI POLAKOM, CO ROBIĆ W CZASIE KWARANTANNY