Ewa Chodakowska, trenerka wszystkich Polek, pokazała ostatnio, że potrafi rozpieszczać swoje fanki. Gwiazda fitnessu zorganizowała kolejny obóz treningowy, na którym pojawiło się kilkadziesiąt kobiet. Na zakończenie Chodakowska obdarowała je prezentami na kwotę prawie 20 tysięcy złotych.

Kolejny obóz treningowy Chodakowskiej, „Tydzień Metamorfoz” został zorganizowany na Mazurach. Wzięło w nim udział 40 uczestniczek. Trenerka znana jest z organizowania swoich obozów w malowniczych miejscach.

Kilka lat temu jeden z nich zorganizowała na Malediwach. Wtedy jednak nie obyło się bez małej awantury, ponieważ niektórzy fani zarzucili jej, że przesadziła z ceną. Chodakowska za 7 dni pobytu zażyczyła sobie bowiem 40 tysięcy złotych.

Tym razem cena „Tygodnia Metamorfoz” nie wzbudziła takich emocji internautów, ale z wydatkami „zaszalała” sama Chodakowska. Trenerka chciała nagrodzić uczestniczki jej obozu w szczególny sposób. Postanowiła każdą z nich obdarować kostiumem kąpielowym z kolekcji swojej marki Missionswim.

Koszt jednego stroju to 455 zł, co po przemnożeniu przez liczbę 40 uczestniczek daje prawie 20 tysięcy złotych. Przygotowując tak kosztowny prezent dla swoich fanek, Chodakowska pokazała, że ma rozmach.

Gwiazda polskiego fitnessu oprócz prowadzenia treningów rozwija również własny biznes. Jej, marka Missionswim, powstała w 2018 r. Kilka miesięcy temu z okazji 1 urodzin marki Chodakowska postanowiła zorganizować specjalną promocję i obniżyć znacząco cenę swoich kostiumów. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, a liczba kupujących była tak duża, że doprowadziła do chwilowego zawieszenia strony.

View this post on Instagram

SZCZĘŚCIE ma SENS tylko wtedy, kiedy się nim DZIELI ❣️ Wczoraj na Tygodniu Metamorfozy zrobiłam moim dziewczynom niespodziankę .. Każdej z nich, wręczyłam @missionswim , zaprojektowany specjalnie na nadchodzącą akcje #STOPPRZEMOCY , w którą angażuje się aktywnie od półtora roku - od momentu powstania mojej marki MISSION SWIM 🙏🏻 Miesiąc LISTOPAD to miesiąc „16 dni przeciw przemocy” - i tym razem planuje działania, mające na celu nieść REALNĄ POMOC ❤️ Razem z dziewczynami chciałam Ci przypomnieć, ze o PRZEMOCY TRZEBA MÓWIĆ GŁOŚNO!! To nie osoba dotknięta przemocą, a oprawca powinien się wstydzić❣️ Dziewczyny dziś DUMNIE WSKOCZYŁY w nowe modele i pobiegły do morza ❤️❤️❤️ Kochane, dziękuje za MAGICZNY CZAS ⭐️ Wasza energia - każdej z Was dodaje mi siły ❣️ Bosko prezentujecie się w aksamitnych modelach MISSIONswim 🤩 Cieszę się ze mogłam spełnić marzenie kilku z Was .. noście dumnie 🥰🥰🥰 PS. KAŻDY MODEL @missionswim WSPIERA DOM „SOWA” , który jest schronieniem dla kobiet dotkniętych przemocą ❤️ #misjachoda #missionswim #tydzienmetamorfozyzchodakowska #chodagang #fajterka

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Chodakowska wiele lat temu ciężko pracowała na swój sukces. Poznaj jej historię: EWA CHODAKOWSKA O TYM GDZIE PRACOWAŁA 22 LATA TEMU: „DOSTAWAŁAM 2 ZŁ”

Oprócz ćwiczeń ważna jest też odpowiednia dieta, sprawdź tę listę najbardziej tuczących produktów: DBASZ O SWOJĄ WAGĘ? POZNAJ LISTĘ PRODUKTÓW, KTÓRYCH LEPIEJ UNIKAĆ!

Joanna Tec