Po ubiegłorocznym rozwodzie, Ben Affleck na poważnie zaczął szukać nowej partnerki. Aktor założył konto na internetowym portalu randkowym. Gwiazdor zarejestrował się w serwisie „Raya”, który jest wersją „Tindera” dla osób związanych z show-biznesem.

Fanki aktora nie mogą wyjść ze zdziwienia, że ich ulubieniec zdecydował się założyć konto na portalu randkowym. Najwidoczniej Ben Affleck na poważnie zaczął szukać nowej miłości właśnie w sieci.

Jak informuje Wirtualna Polska, to amerykański magazyn „Page Six” ogłosił światu, że gwiazdor jest aktywny na portalu randkowym. Aflleck w ciągu ostatnich dni miał wymienić wszystkie swoje zdjęcia, jakie prezentował na profilu. Zdecydował się też na umieszczenie utworu Boba Marleya „Guava Jelly”.

– Ben Affleck najwyraźniej szuka prawdziwej miłości. Nie chce już spotykać z celebrytkami. Bardzo ceni swoją prywatność. Ma dzieci, bardzo skupia się na pracy, ale jest także gotowy na miłość – opisano sprawę w magazynie „Page Six”.

Ben Affleck od pewnego czasu jest singlem. W sierpniu ubiegłego roku rozwiódł się ze swoją wieloletnią partnerką Jennifer Garner, z którą od 2005 roku pozostawali w związku małżeńskim.

Gwiazdor może żałować rozpadu swojego związku. Jego była żona została uznana najpiękniejszą kobietą: MAGAZYN „PEOPLE”: NAJPIĘKNIEJSZA KOBIETA ŚWIATA WYBRANA

Wszyscy mówią teraz o Apoloniuszu Tajnerze i jego młodej partnerce: APOLONIUSZ TAJNER Z ŻONĄ I DZIECKIEM W TELEWIZJI! PARA OPOWIEDZIAŁA M.IN. O RÓŻNICY WIEKU

Joanan Tec