Weronika Marczuk, była żona Cezarego Pazury jest w ciąży. Znamy szczegóły dotyczące płci i imienia dziecka. 

Weronika Marczuk to gwiazda polskiego show-biznesu, jurorka programu You Can Dance, a prywatnie była żona Cezarego Pazury. Gwiazda urodziła się na Ukrainie, ale w wieku 20 lat przyjechała do Polski.

Jej kariera potoczyła się bardzo szybko. Marczuk w krótkim czasie została stałą bywalczynią czerwonego dywanu, a jej życie śledziło zacne grono fotoreporterów.

Zobacz także: GWIAZDOR T.LOVE WRACA DO ZDROWIA. POZNALIBYŚCIE GO NA TYM ZDJĘCIU?

Kilka lat temu Marczuk  niespodziewanie wycofała się z życia publicznego. W wywiadzie dla „Vivy” gwiazda opowiedziała o zmianach w swoim życiu. Dziś wiemy, że mieszka w Kijowie i pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej.

Zmiany zawodowe przełożyły się także na życie prywatne. Jak tłumaczy Weronika Marczuk, od kliku lat jest w szczęśliwym związku. Ponadto pojawiły się informacje, że para spodziewa się dziecka.

Sama zainteresowana nie skomentowała rzekomych doniesień. Jednak na portalu „Pudelek” pojawiły się słowa pewnego informatora, który twierdzi, że kobieta jest w szóstym miesiącu ciąży. Co więcej, źródło wskazuje także na płeć i imię dziecka.

Zobacz także: WIKTORIA GĄSIEWSKA NA CZERWONYM DYWANIE. JEJ KREACJA OCZAROWAŁA WSZYSTKICH – WYGLĄDA JAK BOGINI!

Na „Pudelku” można przeczytać, że Weronika Marczuk spodziewa się dziewczynki, której da na imię Anna. Czy te informacje się potwierdzą? Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na komentarz samej gwiazdy.

Źródło: „Jastrząb Post”