Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love czuję się coraz lepiej. Ostatnio, w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie muzyka wracającego do zdrowia po wylewie.

O problemach ze zdrowiem muzyka zrobiło się głośno w lipcu, kiedy to artysta trafił do szpitala w Londynie. Początkowo odwołane koncerty usprawiedliwiano „nagłą chorobą” wokalisty. Jednak kilka dni później, sam Staszczyk poinformował fanów, że przyczyną pobytu w placówce medycznej był wylew krwi do mózgu.

Zobacz także: NOWE ZDJĘCIE SZEŚCIORACZKÓW PODBIJA INTERNET! TO NAJSŁODSZA RZECZ, JAKĄ DZIŚ ZOBACZYSZ!

Artysta w swoim wpisie pozdrowił swoich fanów i zapewniał, że jego stan z dnia na dzień ulega poprawie. Od tego wpisu minęło jednak trochę czasu, a nowych informacji o powrocie do zdrowia muzyka nie było.

O tym, jak czuje się piosenkarz poinformowali ostatnio jego koledzy – Krzysztof „Grabarz” Grabowski, lider zespołu Piżama Porno i Strachy na Lachy oraz dziennikarz Krzysztof Varga.

Grabowski opublikował na swoim Facebooku uspokajający fanów wpis o artyście- „Odwiedziliśmy z Krzyśkiem Vargą Kolegę Staszczyka Zygmunta. Posłuchajcie, z Muńkiem jest już całkiem nieźle, nawija, żartuje, przedrzeźnia jak za starych dobrych lat. Prosił żeby Was pozdrowić, co niniejszym czynię! Żyj nam długo Królu”

Zobacz także: JUTRO ZACZYNA SIĘ MASOWY STRAJK! CZY DZIECI PÓJDĄ DO SZKOŁY?

Oprócz wpisu, w sieci pojawiło się także zdjęcie ze spotkania obu panów z Muńkiem Staszczykiem. Jak widać, muzyk wygląda coraz lepiej!

Dziś, po tłoczeniu winyli, odwiedziliśmy z Krzyśkiem Vargą Kolegę Staszczyka Zygmunta. Posłuchajcie, z Muńkiem jest już...

Gepostet von Krzysztof Grabowski am Dienstag, 24. September 2019

Źródło: „Polsat News.pl”