Joanna Krupa modelka i jurorka programu „Top Model” wydała kolejne baby shower. Pochwaliła się nagraniem i zdjęciami na Instagramie.

26 maja – w dzień Matki media obiegła informacja o ciąży celebrytki. Joanna Krupa postanowiła podzielić się tą szczęśliwa wiadomością ze swoimi fanami. Od tamtej pory modelka chętnie dzieli się zdjęciami z okresu ciąży. Pochwaliła się także zdjęciem USG w 3D, na którym widać twarz jej jeszcze nienarodzonego dziecka.

Joasia chętnie dzieli się również swoimi planami w wychowywaniu przyszłego malucha. Wiemy, ze w planach ma zatrudnienie opiekunki po to, by sama mogła się wyspać.

Zobacz także: AGNIESZKA KACZOROWSKA CZARUJE WYGLĄDEM. TAKA FORMA TUŻ PO CIĄŻY!

Joanna Krupa dzieli swoje życie miedzy Polską a Stanami Zjednoczonymi . Z tego powodu zdecydowała się na zorganizowanie kolejnego, trzeciego  baby shower. Ostatnia z imprez odbyła się w domu modelki. Celebrytka pochwaliła się na instagramie zdjęciami z wydarzenia. Przyjecie miało miejsce w pięknie przystrojonym ogrodzie willi w Los Angeles. Kolorem dominującym była biel oraz róż, który symbolicznie nawiązywał do płci noworodka.

Zobacz także: EWA WACHOWICZ ZDRADZA SEKRET PIĘKNEGO WYGLĄDU. POZNAJ TAJEMNICĘ BYŁEJ MISS!

Na instagramie modelki możemy zobaczyć film z wydarzenia:

źródło: „Plejada.pl”