Anna Lewandowska po raz pierwszy pokazała swoim fanom, jak urządziła pokój małej Klary. Internauci są zachwyceni wystrojem wnętrza pełnego stylu i dobrego smaku.

Niespełna 2 i pół roku temu Anna Lewandowska doczekała się córeczki Klary. Od momentu narodzin jest ona obiektem zainteresowania mediów. Na Instagramie sportsmenka często dodaje zdjęcia z ciekawymi fryzurami i modnymi stylizacjami dziewczynki. Tym razem postanowiła pokazać swoim obserwatorom jej królestwo. Pokój urządzony jest bardzo stylowo i nowocześnie, a przy tym świetnie pasuje do wieku małej Klary.

Piękny wystrój w pokoju Klary Lewandowskiej

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione w momencie, kiedy jej córeczka spała. Widać na nim, w jaki sposób został urządzony pokój dwulatki. Drewniane meble w jasnym odcieniu pięknie komponują się z beżowymi dodatkami i licznymi pluszakami. Wystrój wnętrza idealnie wpisuje się w standardy, o których pisała Dorota Szelągowska na swoim blogu:

„Dziecko zmienia zdanie dwa razy w miesiącu. Zróbmy mu pokój, który ma naturalną bazę (ściany, meble) w bieli, szarościach czy delikatnych pastelach. Klimat pokoju twórzmy dodatkami – obrazki w formie galerii, chorągiewki, pompony, poduchy – zdradziła znana ekspertka.”

Bez dwóch zdań wnętrze uwiecznione na zdjęciu robi piorunujące wrażenie i wygląda jak rodem z najlepszych pism wnętrzarskich. Fotografię idealnie uzupełnia poruszający opis:

„Mała refleksja.Dziękuję i doceniam każdą chwilę. Jestem wdzięczna” – napisała Anna.

Nikogo nie dziwi, że chwilę po publikacji postu pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów. Są oni zachwyceni zarówno pokojem córki znanej pary, jak i tym, w jaki sposób trenerka wypowiada się o swoim macierzyństwie.

https://www.instagram.com/accounts/login/

Zobacz także: To co pokazała Lewandowska zachwyciło fanów. Czy przesadziła?

Życie pisało wczoraj o: Czy jest możliwe szczęśliwe życie pomimo wyrzeczeń fit? Oto sposoby!

Źródło: „Jastrzabpost.pl”