Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża na jakiś czas zniknęła z mediów, a tym samym z serwisów społecznościowych. Teraz powraca na salony, a wszystko za sprawą filmu, nad którym pracowała zaraz z tragicznie zmarłym Piotrem Woźniakiem-Starak.

Ostatnim projektem producenta był film pod tytułem „Ukryta prawda”. Film dopiero 8 listopada wejdzie do kin, jednak już teraz budzi niemałe zainteresowanie.

Gwiazda po długiej przerwie zamieściła kilka wpisów na Instagramie. W pierwszym z nich podziękowała za wsparcie w trudnym dla siebie okresie życia, podzieliła się również kilkoma spostrzeżeniami i przemyśleniami.

Drugi wpis dotyczył filmu „Ukryta gra”. Agnieszka Woźniak-Starak opisała, jak przebiegała praca nad produkcją. Zdradziła również, że sama brała czynny udział w tworzeniu filmu.

– Ten film to trzy lata ciężkiej pracy całego Watchout Studio i wielu innych wspaniałych ludzi. To był ciężki projekt, ale jestem z chłopaków niesamowicie dumna i cieszę się, że przynajmniej w maleńkim stopniu mogłam być jego częścią. Razem z Joasią Sulmirską i Krzyśkiem Arszennikiem przygotowaliśmy making of „Ukrytej gry”, czyli reportaż o kulisach powstawania filmu, a sytuacji kryzysowych, wierzcie mi, nie brakowało. Mogłabym o tym filmie pisać bez końca – reklamowała dziennikarka.

Jeśli chcesz być na bieżąco w sprawach show-biznesu, koniecznie to przeczytaj: PODRÓŻNICZKA BEATA PAWLIKOWSKA ZOSTAŁA WEZWANA DO PAPIEŻA FRANCISZKA! CO JEST POWODEM?

Sprawdź również, o czym pisaliśmy w tym tygodniu: KONIEC MIŁOŚCI GWIAZD TVN! PARA ROZSTAŁA SIĘ PO 8 LATACH MAŁŻEŃSTWA

Izabela Ziel