To z pewnością będzie duża ceremonia. Odeszła piosenkarka, która lata temu brała udział w Eurowizji. Miała wielu fanów.

Na pogrzebie gwiazdy pojawi się na pewno wielu fanów. Zmarła Natalya Pugaczowa, która stała na czele zespołu Buranovsky Babushki. Miała 83 lata.

II wojna światowa miała duży wpływ na losy kobiety. Po latach występowała w całej Rosji, a także reprezentowała kraj na dużym konkursie muzycznym, jakim jest Eurowizja. Do końca była zadowolona z życia.

Natalya Pugaczowa zaczęła występować w grupie Buranovsky Babushki dopiero w trakcie emerytury. Jak podaje Pikio, ojciec osierocił ją jako małą dziewczynkę – był żołnierzem podczas II wojny światowej.

Pugaczowa przez całe swoje życie poszukiwała grobu ojca, udało jej się go odnaleźć dopiero pod koniec. Odkryła, że jej tatę pochowano w masowym nagrobku – jednym z tych, które zostały po ataku ZSRR na Niemcy.

– Płakałam. Przeżyłam tyle lat, tyle zim, bez świadomości miejsca, w którym spoczywa – opowiadała.

Mimo tego zdecydowała się na występy muzyczne. Jej największym osiągnięciem było wygranie eliminacji do Eurowizji oraz występ w konkursie w 2012 roku. Razem z grupą Buranovsky Babushki wykonała piosenkę „Party for everybody”.

Natalya Pugaczowa pod koniec życia stała się gwiazdą. Rosjanie tłumnie przychodzili na jej koncerty. Wygląda na to, że jej zespół zostanie rozwiązany.

– Zmarła Natalia Jakowlewna, solistka Buranovsky Babushki. Moje kondolencje dla rodziny i przyjaciół – mówił Alexander Brechalov.

Interesujesz się tym, co słychać u gwiazd? Zobacz: MARCELINA ZAWADZKA NIE WYGLĄDA JUŻ TAK IDEALNIE? PORÓWNANO ZDJĘCIA Z PRZESZŁOŚCI MISS POLONIA!

Sprawdź, co nowego dzieje się w Polsce! POLACY ZAPŁACĄ WIĘCEJ. AŻ 40 NOWYCH PODATKÓW!

Martyna Piotrowska