Dorota Szelągowska świętowała w środę 18 urodziny syna.  Z tej okazji podzieliła się z fanami fotografiami przedstawiającymi przygotowania dekoratorki wnętrz do imprezy. Gustownie urządzone mieszkanie zachwyciło internautów, ale jeden szczegół zwrócił ich szczególną uwagę.

Swoją fotorelację gwiazda rozpoczęła od życzeń urodzinowych dla syna. Na Instagramie napisała: „Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny – mój Syn. Właśnie minęło 18 lat od kiedy mam zaszczyt być Jego matką”.

Później projektantka opublikowała zdjęcie z łazienki. Fotografia wnętrza wzbudziła niemałe emocje. Elegancko i funkcjonalnie urządzona przestrzeń spodobała się fanom. Jednak internauci zwrócili uwagę na panujący w pomieszczeniu bałagan.

Szelągowska przyznała, że owy nieporządek jest wynikiem przygotowań do wieczornej uroczystości syna. Ponadto dodała, że w łazience otrzymała pomoc od swojej asystentki – dwuletniej córeczki Wandy, która, jak się okazało, o utrzymaniu porządku wie już swoje.

Tym samym gwiazda pokazała, że nawet w idealnie zaprojektowanym domu czasem panuje maleńki chaos.

Zobacz także,co nowego u innej polskiej gwiazdy: ANNA MUCHA O KROK OD POWAŻNEJ CHOROBY. GWIAZDA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERE WYZNANIE

Ponadto, u nas dowiesz się więcej o polityce: CO DALEJ Z 500 PLUS? PRZYSZŁY POSEŁ OCENIA POLITYKĘ PIS

Weronika Wojciechowska