Zwycięzcy pierwszej polskiej edycji programu „Love Island” usiłują maksymalnie wykorzystać 5 minut rozpoznawalności. Sylwia i Mikołaj chętnie publikują swoje zdjęcie w mediach społecznościowych. Tym razem poszli o krok dalej i pokazali efekty sesji zdjęciowej spod prysznica.

Po wygraniu „Love Island” para ma najwidoczniej ma ochotę pozostać na dłużej w polskim show-biznesie i usilnie próbują zwrócić na siebie uwagę. W tym celu są bardzo aktywni w internecie.

Plotek poinformował, że na profilu Sylwii na Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie zakochanych. Widzimy na nim parę pozującą nago pod prysznicem. Fotografia nie pozostawia pola do wyobraźni, a została podpisana w jeszcze bardziej sugestywny sposób.

– To dopiero początek… „Gdzieś między lękiem a seksem tkwi namiętność” – napisała pod zdjęciem początkująca celebrytka. Druga część wpisu nie jest autorstwa Sylwii, ale pochodzi z książki z Jeanette Winterson pt. „Namiętność”.

Autorem roznegliżowanego zdjęcia jest profesjonalny fotograf, Marcin Stróż.

Internautom najwidoczniej spodobała się rozbierana sesja uczestników „Love Island”, bo pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy: „Petarda!”, „Mega!”, „Jest ogień” – pisali podekscytowani obserwujący.

https://www.instagram.com/p/B4AoMYgHRkJ/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Inna uczestniczka „Love Island” ujawniła nieoczekiwane informacje o programie: UCZESTNICZKA POPULARNEGO SHOW MA ZA DŁUGI JĘZYK?! WYGADAŁA TAJEMNICE O PROGRAMIE!

Zapoznaj się również z artykułem na temat ostatniego wyznania popularnej aktorki: ANNA MUCHA O KROK OD POWAŻNEJ CHOROBY. GWIAZDA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA SZCZERE WYZNANIE

Joanna Tec