To już dziesiąta – jubileuszowa edycja programu „The Voice of Poland”. Z tej okazji twórcy zdecydowali się wprowadzić duże zmiany. Jakie?

Zobacz także: AGNIESZKA KACZOROWSKA CZARUJE WYGLĄDEM. TAKA FORMA TUŻ PO CIĄŻY!

Już w tę sobotę  w The Voice of Poland, uczestnicy z drużyn Margaret, Tomsona i Barona, Szpaka oraz  Bednarka zmierzą się w tzw. muzycznej Bitwie. Do kolejnego etapu przejdzie tylko jedna z osoba z każdego duetu.

W ubiegłych edycjach istniała możliwość podkradania sobie uczestników. Mogło się to wydarzyć jedynie trzy razy podczas trwania wszystkich Bitew.  W czasie trwania  jubileuszowej edycji twórcy zdecydowali się wprowadzić pewne zmiany. Jakie?

Zobacz także: MARINA ZACHWYCA NA GALI JOY INFLUENCER 2019. ZOBACZ JAKĄ KREACJĘ WYBRAŁA GWIAZDA

Już od tej soboty, przez najbliższe trzy tygodnie, może dojść do prawdziwej rewolucji! Jurorzy będą bowiem mogli podkradać sobie uczestników bez żadnych limitów! W związku z tym ostateczny skład finałowego starcia – Nokautu, poznamy dopiero podczas ostatnich Bitew. Pierwsze wokalne potyczki już w tę sobotę o godzinie 20.05 na kanale TVP 2. Na scenie zobaczymy pojedynek podopiecznych Margaret – Iwony Kmiecik i Kacpra Fułki, wykonujących utwór „Against All Odds” z repertuaru Phila Collinsa.

Źródło:”Teleshow.wp.pl”