Już niedługo rozpoczną się zdjęcia do filmu o Zenku Martyniuku. Wiadomo już kto zagra role jego krewnych. Jeden z aktorów zdradził szczegóły.

Zenka Martyniuka znają wszyscy miłośnicy muzyki disco polo. Jako lider zespołu Akcent jest na muzycznej scenie od wielu lat. Rozpoczynają się właśnie zdjęcia do filmu o życiu muzyka.

O fakcie powstania filmu wiadomo było już od wielu miesięcy. Główną rolę zagra dwóch aktorów: Jakub Zając wcieli się w rolę młodszego Zenka, dorosłego muzyka zagra Krzysztof Czeczot. Oficjalnej daty premiery nie można jeszcze przewidzieć. Wiadomo tylko, że będzie miała miejsce w 2020 roku.

To właśnie dzięki Czeczotowi, który zamieścił wpis na Instagramie, znamy szczegóły obsady. Widzimy na nim filmową żonę Martyniuka – Klarę Bielawkę oraz syna Daniela, którego zagra Olaf Marchwicki. Reżyserem filmu jest Jan Hryniak – zięć Krzysztofa Kieślowskiego.

Wiemy na pewno, że jedna ze scen dotyczyć będzie chwili, w której Polska weszła do Unii Europejskiej. Akcent grał wtedy koncert w Ostródzie.

Hej, hej! Kochani! Jak się bawicie!? My wracamy dziś z Ostródy. Jest 2004 rok. Polska weszła do Unii ???????????????????????? Dziękujemy naszym fanom za wspaniały koncert. Pamiętacie ten dzień? – napisał Czeczot pod jednym ze zdjęć.

A jak Wam podoba się obsada? Widzicie podobieństwo?

O Zenku Martyniuku pisaliśmy też tutaj: „ILE NAPRAWDA ZARABIA ZENEK MARTYNIUK?”: KWOTY ZWALAJĄ Z NÓG

Może Cię zainteresować: ANGELINA JOLIE ROMANSUJE Z KOBIETĄ! ZNALAZŁA POCIESZENIE PO ROZSTANIU Z BRADEM PITTEM?

Warto zobaczyć: ZNALAZŁ NA ŚMIETNIKU STARY FOTEL, A W NIM… NIE MÓGŁ UWIERZYĆ, JAK TO ZOBACZYŁ!

Źródło: „jastrzabpost.pl”