Znana aktorka z serialu „Na Wspólnej” postanowiła poddać się metamorfozie i powrócić do dawnej długości włosów. Efektami podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

Anna Samusionek jest jedną z najpopularniejszych gwiazd serialu „Na Wspólnej”, w którym wciela się w rolę Ilony Zdybickiej, właścicielki agencji nieruchomości. Ostatnio pojawiła się również w „Na dobre i na złe” oraz nowym serialu Polsatu „Zawsze warto”. Do tej pory aktorka pojawiała się na ekranie w krótkich włosach. Ale teraz widzowie będą mieli okazje zobaczyć ją w zupełnie nowym wydaniu. Anna Samusionek postanowiła przedłużyć włosy i zafundować sobie modną fryzurę z grzywką.

Gwiazda „Na Wspólnej” uznała, że najwyższy czas zmienić coś w swoim wyglądzie. W tym celu wybrała się do salonu znanej stylistki fryzur i przedłużyła włosy. Krótkie nie dawały jej zbyt dużego pola do popisu. Za to dłuższe będzie mogła upinać na różne sposoby.

Zrobiło się tak wiosennie, że uznałam, iż czas na zmiany i nową energię. Jaka to radocha! Dość czekania. W końcu będę mogła zrobić koński ogon – napisała.

Aktorka nie musiała długo czekać na reakcje swoich fanów. Już kilka sekund po publikacji efektu „po” na swoim Instagramie zaczęły się pojawiać pierwsze komentarze. Wszystkie z nich wyrażały zachwyt ze strony fanów.

Zobacz również: ANGELINA JOLIE ROMANSUJE Z KOBIETĄ! ZNALAZŁA POCIESZENIE PO ROZSTANIU Z BRADEM PITTEM?

Warto zobaczyć także: PIOTR RUBIK JUŻ TAK NIE WYGLĄDA! SŁYNNA FRYZURA TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ!

https://www.instagram.com/accounts/login/

Źródło: „radiozet.pl”