Wdowa po Pawle Adamowiczu zamieściła na swoim Facebooku zdjęcie, które poruszyło jej fanów. Wszystko przez jeden szczegół.

Magdalena Adamowicz, 46-letnia posłanka Parlamentu Europejskiego, opisała swój przykładowy dzień pracy.

„Dziś czas poświęcam na pracę w biurze. Po wspaniałym pobycie w Atenach, gdzie odebrałam nagrodę dla Pawła za działania na rzecz demokracji, jestem pełna energii, by przygotować się do kolejnych wydarzeń z moim udziałem.”

Zobacz także: MAŁGOSIA ZNIKA Z MEDIÓW! ZOBACZ, CZEGO DOTYCZYŁ OSTATNI POST GWIAZDY!

„Czekają mnie wyjazdy m.in. do Asturii czy Frankenthalu, wywiady, liczne spotkania. Energię i siłę czerpie od Was, za co bardzo dziękuję.”

Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół. Na zdjęciu, poza siedzącą europosłanką, mocno wyróżnia się obraz Pawła Adamowicza. To wzruszyło fanów Magdaleny Adamowicz.

„Piękny pomysł z tym portretem, mąż cały czas przy Pani. Zapewne dodaje odwagi i poczucia bezpieczeństwa. Pani Magdo, powodzenia w dalszych działaniach. Pozdrawiam” – pisała jedna z jej obserwatorek.

Magdalena Adamowicz była żoną Pawła Adamowicza, który zmarł tragicznie 14 stycznia 2019 roku. Był politykiem, prezydentem Gdańska. Stał się ofiarą ataku podczas udziału w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz także: JAK PORADZIĆ SOBIE Z PARUJĄCYMI OKNAMI? TEN PROBLEM DOTYKA WIĘKSZOŚĆ OSÓB!

Został trzykrotnie raniony nożem przez 27-letniego mężczyznę. Mimo prób ratowania życia i 5-godzinnej operacji Adamowicz zmarł.

Dziś czas poświęcam na pracę w biurze. Po wspaniałym pobycie w Atenach gdzie odebrałam nagrodę dla Pawła za działania na...

Gepostet von Magdalena Adamowicz am Dienstag, 15. Oktober 2019

Źródło: „o2.pl”