Młodziutka Julia Wieniawa osiąga właśnie szczyty popularności. Aktorkę możemy oglądać zarówno w produkcjach filmowych, jak i telewizyjnych. Trzeba przyznać, że 20-letnia celebrytka zazwyczaj wygląda świetnie, zarówno na zdjęciach wrzucanych na portale społecznościowe czy w trakcie dużych imprez. Tym bardziej dziwi wydanie, w jakim możemy ją teraz zobaczyć.

Wieniawa pochwaliła się na Instagramie rolą w nowej produkcji. Aktorka wcieliła się w bohaterkę polskiego horroru „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Film z udziałem celebrytki wejdzie na ekrany 13 marca 2020 roku.

Na zdjęciach i wideo wrzuconych przez Wieniawę na Instagram możemy zobaczyć ją w bardzo naturalnym wydaniu. Nie ma śladu po idealnie ułożonej fryzurze i doskonałym, świetlistym makijażu, jaki zazwyczaj prezentuje aktorka na czerwonym dywanie.

Wieniawa z włosami związanymi w kitkę i w obszernym t-shircie szybko zwróciła uwagę swoich fanów. Szczególne zainteresowanie wzbudziła niedoskonała cera aktorki. Jeden z internautów zapytał wprost: – Te pryszcze są prawdziwe?

Na odpowiedź celebrytki nie trzeba było długo czekać. Julia Wieniawa odpowiedziała krótko, acz stanowczo: – Charakteryzacja.

https://www.instagram.com/p/B4KidScJUgH/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

https://www.instagram.com/p/B4FkS5bJctT/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Czy aktorka ma nowego chłopaka? Sprawdźcie: JULIA WIENIAWA ROZKOCHAŁA W SOBIE KANDYDATA NA MISTERA POLSKI? ŁADNIE RAZEM WYGLĄDAJĄ

Tajemnice księcia Karola wychodzą na jaw: OH KAROL! NIESZCZĘŚLIWY ROMANS KSIĘCIA WALII I CÓRKI AUSTRALIJSKIEGO BIZNESMENA

Joanna Tec