Nikola Furman opuściła „Top Model”. Dziewczyna była najmłodszą uczestniczką obecnej edycji programu. Na jej decyzję wpłynęły względy zdrowotne. Ale aspirująca modelka ma jeszcze jeden powód, dlaczego odeszła. Jej młodsza siostrzyczka ma problemy zdrowotne.

Po tym jak Nikola Furman zasłabła w jednym z odcinków programu, zdecydowała się zrezygnować z uczestnictwa. Dziewczyna nie wytrzymała stresu, jaki generował udział w „Top Model”. Jednak to nie jest jedyny powód jej decyzji.

Zobacz także: TEGO JESZCZE W „TOP MODEL” NIE BYŁO. FAWORYT ODPADŁ, BO ODMÓWIŁ WYKONANIA ZADANIA!

Nastolatka zdradziła na Instagramie, że jej 3-letnia siostrzyczka jest bardzo poważnie chora. Amelia , bo tak ma na imię, cierpi na nowotwór złośliwy. Dziewczyna chciała mieć czas, aby spędzać go z siostrą i wspierać w walce z chorobą.

Dziewczynka choruje na mięsaka tkanki łącznej. Nikola zaapelowała niedawno do fanów na Instagramie o pomoc finansową na leczenie swojej siostry.

– Kochani mówiłam Wam o 2 powodach mojej rezygnacji z programu pierwsza to powody zdrowotne a druga to ciężka choroba mojej 3-letniej siostrzyczki – napisała była uczestniczka „Top
Model”. – Wraz z fundacja TipTop rozpoczynamy akcje Ratujemy Amelkę. Bardzo Was proszę o udostępnienia linka do zbiorki i wsparcie naszej walki o moja siostrzyczkę Amelkę – kontynuowała Nikola.

Zobacz także: NIELETNIA UCZESTNICZKA „TOP MODEL” W CIĄŻY? MAMY KOMENTARZ NIKOLI!

Zbiórkę na leczenie małej Amelki można wesprzeć pod adresem: https://tiptop.com.pl/podopieczni/amelka-kazdego-dnia-cierpi/

https://www.instagram.com/p/B3Y-WSBHivo/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Źródło: „jastrzabpost.pl”