Syn Durczoka zastanawia się nad życiem… Czy znane nazwisko nie będzie przeszkodą na jego drodze?

Syn dziennikarza postanowił… zmienić nazwisko. Jego relacje z ojcem przeszły przez wiele, a jak dziś wygląda ich kontakt zastanawia wielu.

– „Winem z czeskiej winnicy Dufków piję zdrowie Dufków, bo będzie ich niebawem więcej” – zaskoczyła Marianna Dufek, była żona Kamila Durczoka.

Durczok wraz z synem w 2014 roku pojawili się razem na imprezie „Verva Street Racing”. Później zrobiło się głośno w związku z aferą mobbingową, doszły różne oskarżenia seksualne i historia z „białym proszkiem”.

– „Junior szybko udowodnił, że jest nie tylko synem szefa, ale wartościowym pracownikiem” – cieszyła się matka chłopca.

W mocnym postanowieniu – nadrobić stracone lata – gwiazda nie wytrwała długo. Wolał być w stolicy, a nie w domu rodzinnym.

Dalej mówiono o romansie z Julią Oleś i ich rozstaniu. Hitem stała się kolizja, którą Durczok spowodował pod wpływem alkoholu. Po czy publicznie przeprosił rodzinę: „Zostali narażeni na cierpienia, na które nie zasłużyli…”.

Była żona powróciła do panieńskiego nazwiska. Czy zdecyduje się na tę zmianę syn Durczoka?

Dziś studiuje w Katowicach na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Chce zostać specjalistą od mediów internetowych. Czy nazwisko ojca nie zepsuje mu wizerunek?

Życie poleca: MAMA KAMILA DURCZOKA PRZERWAŁA MILCZENIE. WIERZY I LICZY, ŻE JEJ SYN SIĘ OPAMIĘTA?

Może zainteresuje Cię również to: DECYZJA SĄDU! CZY KAMIL DURCZOK TRAFI DO ARESZTU?

źródło: „pomponik.pl”