Bez wątpienia ten sezon należy do polskiego skoczka. Kamil Stoch jest w rewelacyjnej formie. Sportowiec odnosi gigantyczne sukcesy. Polacy coraz częściej doceniają polskiego skoczka. W ubiegły weekend Kamil Stoch znalazł się w pierwszej trojce najlepszych polskich sportowców. Skoczek zajął trzecie miejsce w plebiscycie Gali Mistrzów Sportu.

Czy Kamil Stoch ma szanse przebić Adama Małysza?

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch. Źródło: Youtube Eurosport Polska
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch. Źródło: Youtube Eurosport Polska

Zarówno Kamil Stoch jak i legenda polskiego narciarstwa Adam Malysz maja po 39 zwycięstw w zawodach Pucharu Świata. Okazuje się, ze Stoch ma szanse na pokonanie Małysza jeszcze w Zakopanem. O szansach Stocha wypowiedział się Apoloniusz Tajner.

Choć początek sezonu nie był dla Kamila rewelacyjny skoczek bardzo szybko poprawił swoje wyniki. Podczas Turnieju Czterech Skoczni Stoch odniósł zwycięstwo po raz 39. Oznacza to, ze na jego koncie znajduje się tyle samo wygranych co u Adama Małysza.

Przed skoczkami rywalizacja w Zakopanem. Wielka Krokiew jest dla Kamila niezwykle sentymentalnym miejscem, to właśnie tam odniósł swoje pierwsze zwycięstwo. Jeśli uda mu się powtórzyć sukces przegoni w klasyfikacji samego Adama Małysza.

Zdaniem prezesa PZN Apoloniusza Tajnera skoczek jest w rewelacyjnej formie. Jego zdaniem Kamil Stoch ma szanse wygrać każdy najbliższy konkurs.

Adam Małysz/ screen YT
Adam Małysz/ screen YT
Adam Małysz/ screen YT

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY 2021 ROK BĘDZIE JESZCZE GORSZY NIŻ 2020? KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĘ. OSTRZEGA PRZED RAKIETĄ. CZY POWINNIŚMY SIĘ MARTWIĆ

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDA DOM MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ? GWIAZDA PŁAWI SIĘ W LUKSUSACH. MA NIESAMOWITE WNĘTRZA, ZDJĘCIA SĄ ZACHWYCAJĄCE