20 lat temu całą Polskę objęła „Małyszomania”. Wszystko za sprawą znakomitych osiągnieć utalentowanego skoczka narciarskiego Adama Małysza. Teraz po latach sportowiec razem z żoną i córką postanowili opowiedzieć o tym, jak to wyglądało z ich perspektywy.

Gośćmi ostatniego odcinka programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN byli Małyszowie. Zdecydowali się oni opowiedzieć o tym, jak karier skoczka wpłynęła na ich życie prywatne i rodzinne. Okazuje się, ze jego mająca wówczas zaledwie cztery lata córka Karolina bardzo przeżywała nieobecność taty. Trudnym do zrozumienia było także to, ze jej tato był rozpoznawalny i zaczepiany przez innych. Jak zdradziła czasami nawet bala się taty dlatego, ze miała z nim nikły kontakt przez jego ciągła nieobecność.

Adam Małysz
Adam Małysz
Adam Małysz

Teraz bliscy Adama przyzwyczajeni są do jego rozpoznawalności i ze sławą radzą sobie bardzo dobrze. Starają się jednak strzec swojej prywatności jak najbardziej, głównie trzymając swoja codzienność w tajemnicy i nie publikując zbyt wielu rzeczy w mediach społecznościowych.

Adam Małysz to jedna z najbardziej znanych postaci w polskim sporcie. Urodził się w 1977 roku i pochodzi z Wisły. To najbardziej utytułowany skoczek narciarski w historii narciarstwa w Polsce oraz trzeci w kategorii „wszech czasów”.

Małysz wygrał 38 zawodów Pucharu Świata. Z wykształcenia jest blacharzem-dekarzem.

Adam Małysz ożenił się z Izabelą Polok w 1997 roku i wtedy po raz pierwszy został ojcem.

Za swoje wybitne osiągnięcia sportowe był nagrodzony m.in. Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Adam Małysz/ screen YT
Adam Małysz/ screen YT
Adam Małysz/ screen YT

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MÓGŁ BYĆ TERAZ NA MIEJSCU KAMILA STOCHA. ŁUKASZ RUTKOWSKI O SWOICH ODEJŚCIU Z REPREZENTACJI. PADŁY MOCNE ZARZUTY. CO POWIEDZIAŁ SKOCZEK

O tym się mówi na świecie: WAŻNY APEL MEDYKÓW DO KAŻDEGO RODZICA. CHWILA NIEUWAGI I MOŻE DOJŚĆ DO NIESZCZĘŚCIA, POKAZANO PRZEŚWIETLENIE 2-LATKI, KTÓRE DAJE DO MYŚLENIA

Z życia gwiazd: AUTOR NAGRANIA Z URODZIN ANDRZEJA PIASECZNEGO ZABRAŁ GŁOS. NERGAL SKOMENTOWAŁ AFERĘ WOKÓŁ WULGARNEGO FILMIKU. CO POWIEDZIAŁ