Podczas sezonu startowego skoki narciarskie stają się numerem jeden wśród sportów w Polsce. Możemy pochwalić się fenomenalnymi zawodnikami – obecnie królują Kamil Stoch, Dawid Kubacki oraz Piotr Żyła.

Warto jednak przypomnieć sobie, jak to wyglądało, gdy na konkursach pojawiała się legenda polskich skoków – niezapomniany Adam Małysz. Portal Sportowe Fakty WP przypomina materiał, który wspomina minione czasy.

Adam Małysz. Źródło: Youtube CLIFT96
Adam Małysz. Źródło: Youtube CLIFT96

Adam Małysz podczas Pucharu Świata w Zakopanem

Na nagraniu można przypomnieć sobie już minione czasy, znaleźli się na nim m.in. młody wówczas Włodzimierz Szaranowicz, który próbuje zapanować nad tłumem, a także Adam Małysz.

Niesamowite, jak bardzo „małyszomania” przejawiała się również wśród obecnych na miejscu. Choć i teraz Puchar Świata w Zakopanem to bardzo ważny konkurs, a Wielka Krokiew zwykle roi się od tłumów, w tym roku będzie to wyglądało inaczej – niestety, publiczność nie jest obecna podczas wydarzeń sportowych.

Adam Małysz. Źródło: Youtube fugerghiufureow5
Adam Małysz. Źródło: Youtube fugerghiufureow5

Warto jednak powspominać i zobaczyć filmik z Wielkiej Krokwi sprzed lat. Zdumiewające, jak wzruszające może być ujrzenie młodego wówczas dziennikarza Włodzimierza Szaranowicza!

Co więcej, część fanów Adama Małysza wspięła się na drzewo, by lepiej widzieć. Jak relacjonował dla TVP Włodzimierz Szaranowicz, na miejscu było do 80 tysięcy ludzi!

Nagranie pochodzi z 2005 roku. Hitem jest również młodziutki Adam Małysz oraz jego fenomenalna wygrana Pucharu Świata.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MÓGŁ BYĆ TERAZ NA MIEJSCU KAMILA STOCHA. ŁUKASZ RUTKOWSKI O SWOICH ODEJŚCIU Z REPREZENTACJI. PADŁY MOCNE ZARZUTY. CO POWIEDZIAŁ SKOCZEK

O tym się mówi w Polsce: PROF. KRZYSZTOF SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SYTUACJI W POLSCE. „SŁUŻBA ZDROWIA WYSIĄDZIE”. CO NAS CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE

O tym się mówi na świecie: WAŻNY APEL MEDYKÓW DO KAŻDEGO RODZICA. CHWILA NIEUWAGI I MOŻE DOJŚĆ DO NIESZCZĘŚCIA, POKAZANO PRZEŚWIETLENIE 2-LATKI, KTÓRE DAJE DO MYŚLENIA

Z życia gwiazd: AUTOR NAGRANIA Z URODZIN ANDRZEJA PIASECZNEGO ZABRAŁ GŁOS. NERGAL SKOMENTOWAŁ AFERĘ WOKÓŁ WULGARNEGO FILMIKU. CO POWIEDZIAŁ