Jak informuje portal Sportowe Fakty, to pierwszy raz w historii, kiedy Mistrzostwa Świata w lotach odbędą się praktycznie na początku sezonu! Warto jednak przypomnieć, że pierwotnie miały mieć miejsce w marcu tego roku, jednak zostały odwołane z powodu pierwszej fali pandemii. Tym razem zostaną przeprowadzone, jednak nadal kibice nie będą mogli być obecni pod skocznią.

Skoczkowie odpoczęli przed Mistrzostwami Świata!

Jak przypomina portal, Apoloniusz Tajner zadecydował o tym, że nasi trzej najlepsi skoczkowie: Piotr Żyła, Kamil Stoch oraz Dawid Kubacki nie wezmą udziału w zawodach w Niżnym Tagile. Trener chciał bowiem, aby skoczkowie odpoczęli przed zmaganiami, które rozpoczną się już dziś.

- Odpoczęli, złapali świeżość i mają nawet lekką przewagę nad rywalami. Nie mogę się już doczekać tych mistrzostw. Trzech naszych skoczków ma realną szansę walki o medal w konkursie indywidualnym – zaznaczył Apoloniusz Tajner.

Trzymamy kciuki za naszych!

Warto także przypomnieć, że to właśnie w Planicy Kamil Stoch ustanowił rekord Polski w skokach. Nasz skoczek wykonał wtedy skok o długości 251,5 metra!

Już dziś, równo o 16 rozpoczną się kwalifikacje do Mistrzostw Świata. Do pierwszej serii przejdzie 40 najlepszych skoczków. Jutro odbędzie się natomiast I i II seria konkursu indywidualnego, a w sobotę seria III i IV.

W niedziele skoczkowie zmierzą się natomiast w konkursie drużynowym. Wszystkie konkursy startują równo o godzinie 16:00. Zapraszamy do kibicowania i trzymania kciuków za naszych sportowców!

Jak informował portal "Życie": MARCIN TYSZKA BYŁ MOCNO ZASKOCZONY TYM, CO WYDARZYŁO SIĘ PODCZAS JEGO WIZYTY W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: OJCIEC UCZENNICY W TRAKCIE NAUKI ZDALNEJ ZROBIŁ COŚ DZIWACZNEGO. NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI, A TATA DZIEWCZYNKI STAŁ SIĘ GWIAZDĄ INTERNETU! CO ZROBIŁ

Portal "Życie" pisał również: SYNEK MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ DUŻYM CHŁOPCEM! JAK ZNANA PRAWNICZKA SPĘDZA CZAS ZE SWOIM DZIECKIEM? SĄ NAJNOWSZE ZDJĘCIA STASIA

Z życia gwiazd: ZASKAKUJĄCE WYDARZENIA NA URODZINACH SYNA KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO. ŻONA DETEKTYWA MUSIAŁA SIĘ GĘSTO TŁUMACZYĆ. INTERNAUCI NIE DOWIERZAJĄ