Nie ulega wątpliwości, że Piotr Żyła to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. Okazuje się jednak, że skoczek przez wiele lat skrywał prawdę, która może zdziwić wiele osób!

Skoczkowie są teraz tematem numer jeden!

Jak przypomina serwis Super Express, Puchar Świata w skokach narciarskich trwa w najlepsze! Do tej pory odbyły się już trzy konkursy – w Wiśle, Niżnym Tagile oraz Kuusamo. Fani skoków, którzy uważnie śledzą każdy konkurs doskonale wiedzą jednak, że nasi najlepsi skoczkowie wzięli udział tylko w dwóch konkursach. Takie decyzje sztabu szkoleniowego są spowodowane obawami o skutki panującej pandemii koronawirusa.

Doskonale wiemy, że z powodu trwającego sezonu Pucharu Świata bardzo głośno będzie o naszych skoczkach. Fani sportowców interesują się bowiem nie tylko ich osiągnięciami, ale także i życiem prywatnym!

Czego nie wiedzieliśmy o Piotrku Żyle?

Jak się okazuje, jeden z naszych najlepszych skoczków – Piotr Żyła, przez wiele lat skrywał pewną tajemnicę, która może zaskoczyć wielu fanów. Jak dowiedzieli się dziennikarze portalu Bielskobiala.naszemiasto.pl, Piotr Żyła nie jest katolikiem!

Prawdę na temat wyznania skoczka wyjawił z rozmowie z dziennikarzami wspomnianego portalu ksiądz Jan Byrt. Duchowny wspomniał bowiem, że nasz utalentowany skoczek uczęszczał na katechezy ewangelickie, a nie katolickie!

- Opiekę duszpasterską nad uczniami sprawują dwaj katecheci - katolicki i ewangelicki. Piotr uczęszczał na lekcje religii ewangelickiej. Lekcje religii były z Piotrem wielką przyjemnością. Piotr należy do bardzo pogodnych ludzi – powiedział ksiądz Byrt.

Spodziewaliście się takich informacji na temat skoczka?

Jak informował portal "Życie": NAJNOWSZE INFORMACJE O STANIE ZDROWIA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO. CZY BYŁEMU PREZYDENTOWI UDAŁO SIĘ POKONAĆ KORONAWIRUSA

Przypomnij sobie: CZY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ ZNÓW SZYKUJE SIĘ SKANDAL? BYŁA PARTNERKA JEDNEGO Z SYNÓW KRÓLOWEJ ELŻBIETY II OPOWIEDZIAŁA O ICH ZWIĄZKU

Portal "Życie" pisał również: WYSOKOŚĆ RACHUNKÓW ZA PRĄD W 2021 ROKU NIE USZCZUPLI PORTFELA RAZ, A DWA RAZY! KONSUMENCI MUSZĄ MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI. NASZE FINANSE UCIERPIĄ