Kilka dni temu zakończył się sezon piłkarski 2019/2020, który był zdecydowanie inny niż wszystkie inne jakie znamy do tej pory, a wszystko to z powodu koronawirusa. Mimo wszystko niekwestionowanym mistrzem tego sezonu okazał się być Bayern Monachium, w którym to gra Robert Lewandowski.

Niesamowity Lewy!

Nie ulega wątpliwości, że Robert Lewandowski spełnił swoje marzenie. Razem z pozostałymi piłkarzami Bayernu Monachium odniósł bowiem zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Jak się okazuje, praktycznie wszyscy są zgodni co do tego, że to właśnie Lewy był w dużej mierze odpowiedzialny za sukces klubu.

Jak informuje portal Super Express, gdyby miniony sezon w piłce nożnej był taki jak wszystkie pozostałe, to Robert Lewandowski byłby w tym roku niedoścignionym faworytem do zdobycia Złotej Piłki.

Okazuje się jednak, że zarówno sam piłkarz jak i jego wierni kibice mogą obejść się smakiem. Wszyscy mieli nadzieję, że plebiscyt odbędzie się pomimo pandemii, jednak decyzja wydaje się być nieodwołalna. Kibice nie są zachwyceni takim obrotem spraw.

Instagram @_rl9

Decyzja nie ulegnie zmianie!

- Rozumiem, że w Polsce mogły być duże oczekiwania związanie ze Złotą Piłką dla Roberta Lewandowskiego w tym roku, ale trudno mi sobie wyobrazić, aby tak poważna decyzja ogłoszona przez organizatora plebiscytu została jeszcze zmieniona – powiedział ostatnio wicenaczelny „France Football” – Arnaud Tulipier.

Niestety, marzenia Roberta Lewandowskiego o Złotej Piłce będą zatem musiały jeszcze trochę poczekać. Miejmy jednak nadzieję, że niesamowita forma piłkarza pomoże mu już w przyszłym roku odebrać długo wyczekiwane trofeum.

Instagram @_rl9

Jak informował portal "Życie": AGNIESZKA WOŹNIAK - STARAK NIE UKRYWA, ŻE CHCIAŁABY JUŻ ODPOCZĄĆ. GWIAZDA NIE MA JUŻ SIŁ NA SĄDOWE ROZPRAWY

Przypomnij sobie: AGATA MŁYNARSKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT ODEJŚCIA Z TVP. NIKT NIE PRZYPUSZCZAŁ, ŻE TAKA SYTUACJA MOGŁA MIEĆ MIEJSCE

Portal "Życie" pisał również: BARTŁOMIEJ MISIEWICZ ZOSTANIE CELEBRYTĄ? BYŁY POLITYK ŚWIETNIE CZUJE SIĘ W BLASKU FLESZY. WPŁYW NA TO MA JEGO OSTATNIA METAMORFOZA