Fabiański wrzucił na Instagram zdjęcie, na którym widzimy go na tle sporych rozmiarów telewizora, przygotowującego się do rozgrywki w „Call of Duty: Modern Warfare”.

- Gracie dziś w multi? podrzućcie swoje nicki – podpisał fotografię bramkarz. Zaprosił tym samym swoich obserwatorów do wspólnej rozgrywki. Chociaż nie będzie to stracie na boisku, to dla licznych fanów piłkarza, wspólna gra może być nie lada przeżyciem.

Nowa odsłona klasycznej strzelanki pojawiła się na rynku niedawno. Fani serii najbardziej chwalą grę w wydaniu multiplayer. Najwidoczniej również Fabiański jest fanem takiego wydania rozgrywki, do której zapraszał fanów.

Większość komentujących internautów chętnie dzieliła się w komentarzach swoimi nickami i wyrażała entuzjazm z powodu propozycji bramkarza. Wśród pozytywnych wpisów pojawił się mniej entuzjastyczny: „Grałem i nie polecam gracza ... kampi w jednym miejscu tłumacząc się że broni punktu ...”.

Czyżby reprezentant Polski w wirtualnym świecie nie grał tak fair, jak na boisku?

Przypomnij sobie o: RODZINA ŻEGNA MŁODEGO PIŁKARZA. CO SIĘ WYDARZYŁO 3 LISTOPADA?

Jak informował portal "Życie": ANNA LEWANDOWSKA JEST W CIĄŻY! „TO JUŻ DRUGI GOL, Z KTÓREGO SIĘ TAK BARDZO CIESZĘ”

Portal "Życie" pisał również o: TEN PRACODAWCA WPROWADZIŁ 4-DNIOWY TYDZIEŃ PRACY I NIE ZMNIEJSZYŁ PENSJI! JAKI BYŁ EFEKT?