Smutne wieści spływają do nas z piłkarskiego świata. 3 listopada uległ wypadkowi Grzegorz Śliwka, młody wychowanek Przemszy. Niestety, mężczyzna nie przeżył.

Jak donosi portal "Pikio.pl" około 5:20 doszło do tragicznego wypadku na obwodnicy Olkusza przy wyjeżdzie z miasta w kierunku Wolbromia. Kierujący Audi A6 potrąciił pieszego, którym okazał się młody piłkarz.

Obecnie trwa śledztwo w sprawie tego, jak doszło do wypadku. Wiadomo, że do potrącenia doszło w mało oświetlonym miejscu, poza terenem zabudowanym.

Siła uderzenia była na tyle silna, że 19-latka nie udało się uratować. Jego bliscy poinformowali, że w najblizszy czwartek o godzinie 14:30 odbędzie się jego pogrzeb. Rodzina zaapelowała także w ważnej sprawie, by zamiast kwiatów, podczas pogrzebu złozyć datek na Hospicjum Domowe Janmed.

Nie tylko rodzina młodego piłkarza przeżywa trudne chwile. Przeczytaj także: KRÓLOWA ELŻBIETA NAPISAŁA POŻEGNALNY LIST. JEGO TREŚĆ CHWYTA ZA SERCE!

Zobacz także: POŻEGNALIŚMY JĄ ROK TEMU. DO DZIŚ NIE MA POMNIKA. IRENA DZIEDZIC-ZAPOMNIANA PREZENTERKA

Poznaj także tajemniczą historiej zaginionej kobiety: ZAGINĘŁA W 1977 ROKU. DOPIERO TERAZ UDAŁO SIĘ ODKRYĆ CAŁĄ PRAWDĘ O JEJ ZNIKNIĘCIU