Jak zdradza „Onet”, Pamela Hicks często pisała listy do monarchini, jednak nigdy nie otrzymała odpowiedzi. Jakież było jej zdziwienie, gdy któregoś dnia otrzymała odpowiedź, która liczyła sobie aż 6 stron!

Corgi zagryzł corgi

Jednego z ślicznych psiaków Królowej Elżbiety spotkało coś bardzo okrutnego. W połowie lat 90-tych jej ukochany pies został zagryziony przez innego psa tej samej rasy. Jest to szokujące, zważywszy na słodki wygląd tych psiaków.

Monarchini w liście do Pameli Hicks wyraziła swój głęboki żal po stracie ukochanego pupila, co zapewne nieco ulżyło jej w cierpieniu.

Kocha corgi od zawsze

Królowa Elżbieta II odkąd skończyła siedem lat do 2018 miała u swego boku psa rasy corgi. Jest to niekwestionowany dowód wielkiej miłości to tych „niskopiennych” psiaków.

Innym dowodem miłości do zwierząt, paradoksalnie jest rezygnacja z dalszej hodowli ze względu na brak sił i obawę, że po jej śmierci psy zostaną same. Każdy ze zmarłych pupili ma swój nagrobek na wzgórzu przy zamku Windsor.

Jeśli chcesz wiedzieć, co ostatnio nabroiła Lara Gessler, zerknij: LARA GESSLER ODBIŁA MĘŻA JOANNIE JABŁCZYŃSKIEJ?! ZASKAKUJĄCE DONIESIENIA MEDIÓW 

Co zrobić, by nie paść ofiarą oszusta? Koniecznie przeczytaj: DZWONI DO CIEBIE KTOŚ SPOD TEGO NUMERU? ZASTANÓW SIĘ ZANIM ODBIERZESZ I STRACISZ PIENIĄDZE!