Piotr Kraśko jest jednym z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych dziennikarzy w naszym kraju. Mężczyzna nieustannie przyjmuje nowe zlecenia i sporą część swojego życia poświęca pracy. Jak się jednak okazuje, jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko również jest niezwykle zapracowana!

Czym zajmuje się żona znanego dziennikarza?

Jak przypomina portal Lelum Karolina Ferenstein-Kraśko wraz z dziećmi mieszka obecnie na Mazurach, dokładnie w Gałkowie. Tam bowiem znajduje się spora stadnina koni, której właścicielami jest małżeństwo. Doskonale wiadomo, że zarówno sam prezenter, jak i jego żona ogromną miłością darzą zwierzęta, czym również zarazili swoje dzieci!

Obserwując profil Karoliny Ferenstein-Kraśko na Instagramie mogłoby się wydawać, że kobieta ma po prostu życie jak z bajki. Otoczona naturą i pięknymi zwierzętami żyje jak księżniczka. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna i żona znanego prezentera nieustannie oddaje się swojej pracy, przez co często nie ma chwili czasu dla dzieci i męża, a także dla samej siebie.

Ogrom pracy!

– Mieszkam we wspaniałym miejscu na ziemi i oglądając mój Instagram, możecie pomyśleć, że moje życie to niekończące się wakacje […] Pracując w takim miejscu nawał obowiązków, opieka nad zwierzętami i cały czas zajęta głowa pracą, choć cudną, często nie dają przestrzeni, aby zająć się dziećmi i spędzić z nimi czas tylko dla nich! - wyznała Karolina Ferenstein-Kraśko w jednym ze swoich postów na Instagramie.

Jak się zatem okazuje, życie w tak bajecznym miejscu również wymaga wiele poświęceń i ogromnego nakładu pracy!