Anna i Robert Lewandowscy to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par w naszym kraju. Fenomenalny piłkarz i znana trenerska nie znikają z pierwszych stron gazet i nieustannie jest o nich głośno.

Znana para zamierza powiększyć rodzinę?

Oboje bardzo mocno zaangażowani są także w prowadzenie mediów społecznościowych. To właśnie tam dzielą się ze swoimi fanami codziennym życiem i poruszają wiele ważnych kwestii.

Jak doskonale wiemy Lewandowscy są niesamowicie dumni ze swoich dwóch ukochanych córeczek. Starszej Klary i młodszej Laury. Nie ulega żadnej wątpliwości, że dzieci są dla nich najważniejsze i oboje zrobią wszystko, aby zapewnić im jak najlepszą przyszłość. Czy jednak para zdecyduje się na jeszcze jedno dziecko?

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio Anna Lewandowska zorganizowała na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi czyli tzw. Q&A. Fani zadawali jej pytania o treningi, dietę ale także o życie rodzinne. Jak się okazuje, jedno z pytań dotyczyło tego, czy Lewandowscy planują kolejne dziecko.

Co na to Robert Lewandowski?

Anna Lewandowska nie odpowiedziała jednoznacznie na to pytanie, a oznaczyła swojego męża oczekując na jego odpowiedź. Warto jednak zaznaczyć, że pojawienie się w rodzinie Lewandowskich trzeciego dziecka nie jest wykluczone, bowiem już jakiś czas temu Robert Lewandowski zaznaczał, że bycie ojcem to dla niego wspaniałe przeżycie! Czy zatem para niebawem zdecyduje się na powiększenie rodziny?