Niedawno w mediach pojawiła się informacja o śmierci znanego aktora Jerzego Janeczka. Największą sławę przyniosła mężczyźnie rola Witia w filmie „Sami swoi”, jednak aktor zagrał jeszcze w wielu filmach. Wiadomość o jego odejściu mocno zasmuciła fanów, a co więcej, okazuje się, że śmierci można było uniknąć.

Aktor nie chciał słuchać!

Jak podaje portal Super Express, Jerzy Janeczek był uczulony na jad pszczół. Mimo tego, aktor zajmował się hodowlą owadów, bowiem bardzo to lubił.

Jeden z informatorów wyznał w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu, że już niejednokrotnie dochodziło do dość niebezpiecznych sytuacji, z powodu użądlenia aktora przez pszczoły.

– Jerzy był uczulony. Już dwa razy trafiał do szpitala po użądleniach. Za pierwszym razem pszczoła użądliła go w ucho, za drugim w wargę. Tym razem stanął na pszczole, a ta wbiła mu się w stopę. Próbował się ratować. Miał przy sobie adrenalinę, którą sobie natychmiast podał, ale zastrzyk pomógł tylko na chwilę – wyznał anonimowy rozmówca.

Żona robiła co mogła!

Co więcej, żona aktora prosiła go, aby pozbył się owadów, bowiem mocno obawiała się o jego życie, niestety aktor nie posłuchał. Tym razem, mimo próśb żony, nie założył także ochronnego stroju.

Zaraz po użądleniu żona aktora wezwała karetkę, jednak lekarze orzekli, że stan zdrowia Jerzego Janeczka jest dobry i nie wymaga on hospitalizacji. Po pewnym czasie niestety aktor ponownie bardzo źle się poczuł, mimo wezwania karetki i przewiezienia aktora do szpitala, Jerzy Janeczek zmarł.

Jak informował portal "Życie": CZY TO KONIEC ROMANTYCZNEJ HISTORII? MARTYNA WOJCIECHOWSKA ZABRAŁA GŁOS NA TEMAT PLOTEK O ROZPADZIE JEJ ZWIĄZKU. CO POWIEDZIAŁA ZNANA PODRÓŻNICZKA

Przypomnij sobie: NIESAMOWITA HISTORIA! NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEGO ZAKOŃCZENIA! OJCIEC I SYN PONOWNIE SPOTKALI SIĘ PO DWUDZIESTU CZTERECH LATACH ROZŁĄKI

Portal "Życie" pisał również: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE LATA ŻYCIA IRENY DZIEDZIC? ZNANA PREZENTERKA I GWIAZDA TELEWIZJI ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYMI PROBLEMAMI. PORUSZAJĄCE WARUNKI ŻYCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NAJLEPSZE KWITNĄCE KRZEWY DO UPRAWY W OGRODACH I NA DZIAŁKACH. SZEŚĆ Z NICH TO PRAWDZIWI FAWORYCI WIELU OGRODNIKÓW. SĄ PIĘKNE I NIEZWYKLE EFEKTOWNE