Nie da się ukryć, że Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych kobiet w naszym kraju. Podróżniczka słynie z niesamowitej charyzmy i odwagi, a także od wielu lat jest wzorem niezależności i siły wielu kobiet.

Koniec miłości?

Przez długi czas Martynie Wojciechowskiej nie układało się w życiu prywatnym, kolejne związki okazywały się klapą. Jednak wiele osób ucieszyło się kiedy gwiazda oficjalnie wyznała, że jest w związku z Przemysławem Kossakowskim. Fani nie mieli wątpliwości, że ta dwójka idealnie do siebie pasuje!

Para wzięła ślub w 2020 roku, czym radośnie pochwaliła się na swoich profilach społecznościowych. Niestety, okazuje się, że i tym razem Martyna Wojciechowska nie mogła długo cieszyć się szczęściem i miłością.

Od pewnego czasu w mediach pojawiają się doniesienia o rzekomym rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Partnerzy nie zabrali jednak oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Jednak ostatni komentarz podróżniczki może być potwierdzeniem plotek.

Co takiego przekazała podróżniczka?

Jak podaje portal Plotek, ostatnio Martyna Wojciechowska opublikowała n swoim Instagramie zdjęcie, przedstawiające podróżniczkę na tle górskiego krajobrazu. Pod zdjęciem zostawiła natomiast wymowny podpis „Cisza.”. Jedna z obserwujących postanowiła zapytać o związek Wojciechowskiej.

- Czyli małżeństwo nic nie znaczy. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia – brzmi jeden z komentarzy.

Co ciekawe, Martyna Wojciechowska wymijająco odpowiedziała na sugestię.

- Znaczy wszystko. Ale nie dla każdego, niestety – napisała podróżniczka w odpowiedzi na komentarz fanki.

Czy taka odpowiedź jest dowodem na to, że Martyna Wojciechowska ponownie została zraniona i faktycznie jej małżeństwo z Przemkiem Kossakowskim to już przeszłość?

Jak informował portal "Życie": NIESAMOWITA HISTORIA! NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEGO ZAKOŃCZENIA! OJCIEC I SYN PONOWNIE SPOTKALI SIĘ PO DWUDZIESTU CZTERECH LATACH ROZŁĄKI

Przypomnij sobie: GWIAZDA GRUPY 2 PLUS 1 ZOSTAŁA JUŻ KOMPLETNIE ZAPOMNIANA. ELŻBIETA DMOCH BYŁA KIEDYŚ JEDNĄ Z NAJPOPULARNIEJSZYCH WOKALISTEK. CO SIĘ Z NIĄ TERAZ DZIEJE

Portal "Życie" pisał również: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE LATA ŻYCIA IRENY DZIEDZIC? ZNANA PREZENTERKA I GWIAZDA TELEWIZJI ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYMI PROBLEMAMI. PORUSZAJĄCE WARUNKI ŻYCIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NAJLEPSZE KWITNĄCE KRZEWY DO UPRAWY W OGRODACH I NA DZIAŁKACH. SZEŚĆ Z NICH TO PRAWDZIWI FAWORYCI WIELU OGRODNIKÓW. SĄ PIĘKNE I NIEZWYKLE EFEKTOWNE