Nie da się ukryć, że Piotr Kraśko to jedna z największych gwiazd polskiej telewizji. Dziennikarz przez wiele lat związany był z Telewizją Polską, jednak obecnie pracuje dla TVN, gdzie możemy zobaczyć go jako głównego prowadzącego „Fakty".

Niezwykle szczęśliwy związek

Dziennikarz jest żonaty z Karoliną Ferenstein - Kraśko. Para od 2007 roku tworzy bardzo szczęśliwe małżeństwo, jednak żona dziennikarza nie jest zbyt chętna do dzielenia się publicznie swoim prywatnym życiem. Niegdyś wystąpiła jednak w programie „Agent Gwiazdy 3”.

Mało kto wie jednak, że żona dziennikarza ma niesamowitą pasję, którą rozwija od wielu lat. Karolina Ferenstein – Kraśko jest bowiem wielbicielką koni, a pasję tę odziedziczyła po swoim dziadku, który jako najmłodszy z oficerów prowadził defiladę przed marszałkiem Józefem Piłsudskim!

Rzadkie hobby!

Jak informuje portal Super Express, Karolina Ferenstein – Kraśko osiągnęła już wiele sukcesów. Łącznie we wszystkich konkursach jeździeckich, w których brała udział, zdobyła ponad sto nagród.

Dodatkowo, Karolina Ferenstein – Kraśko sporą część swojego czasu poświęca biznesowi. Razem z mężem prowadzi bowiem agencję eventową K&F Group. Nierzadko można ją spotkać także na oficjalnych bankietach u boku swojego ukochanego męża.

Już w przyszłym roku Karolina Ferenstein – Kraśko i Piotr Kraśko będą obchodzić piętnastą rocznicę swojego ślubu. Jak postanowią uczcić ważną datę?

Jak informował portal "Życie": CZEKAJĄ NAS OGROMNE ZMIANY W ZAKRESIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ. PREZYDENT ANDRZEJ DUDA ZŁOŻYŁ PODPIS POD USTAWĄ

Przypomnij sobie: FANI PROGRAMU "MAM TALENT!" NIE MOGĄ WYJŚĆ Z PODZIWU! WIADOMO JUŻ, KTO ZASTĄPI SZYMONA HOŁOWNIĘ W POPULARNYM SHOW

Portal "Życie" pisał również: CZEKAJĄ NAS OGROMNE UPAŁY? KIEDY MOŻEMY SIĘ ICH SPODZIEWAĆ I CZY TAKA POGODA ZOSTANIE Z NAMI NA DŁUŻEJ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ