W lutym fani Klaudii Halejcio nie kryli szczęścia, które spowodowała niezwykle radosna nowina, jaką przekazała gwiazda. Dokładnie 14 lutego, znana aktorka wyznała, że wraz ze swoim partnerem spodziewają się dziecka!

To wielkie szczęście!

Od tego czasu Klaudia Halejcio regularnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia i relacje ze swojej ciąży! Aktorka dzieli się nie tylko radościami, ale i trudami tego błogosławionego stanu. Gwiazda opowiada także o swoich obawach oraz radościach związanych z macierzyństwem!

Jakiś czas temu Klaudia Halejcio wyznała także, że poznała już płeć swojego dziecka. Jak się okazuje na świecie pojawi się dziewczynka, a aktorka wraz ze swoim partnerem zadecydowali, że maleństwo otrzyma piękne imię – Nel.

Chwile grozy!

Jak informuje portal Jastrząb Post, ostatnio gwiazda przeżyła jednak bardzo stresujące chwile! Jak wyznała, podczas jazdy autem doznała skurczów! Klaudia Halejcio natychmiast zadecydowała, aby udać się do szpitala, bowiem była przekonana, że rozpoczęła się akcja porodowa. Finalnie okazało się jednak, że to fałszywy alarm!

- Dziwię się, że dzisiaj nie urodziłam po tym stresie, który przeżyłam. Teraz robimy jeszcze raz torbę do szpitala, która będzie jeździła już ze mną. Doktor powiedział, że mam być czujna – wyznała aktorka na swoim Instagramie!

Po tej sytuacji aktorka postanowiła już, że nie będzie spuszczać z oczu swojej torby, którą zamierza zabrać ze sobą do szpitala!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi na świecie: TO WIELKA GRATKA DLA FANÓW SERIALU "PRZYJACIELE!" SERIAL WRÓCIŁ NA EKRANY PO PRAWIE 30 LATACH! JAK DZIŚ WYGLĄDAJĄ ZNANE GWIAZDY

Z życia gwiazd: WCZORAJ MIAŁA MIEJSCE OFICJALNA PREMIERA FILMU "DRUGA POŁOWA"! AKTORKI I AKTORZY ZAPOZOWALI DLA MEDIÓW