Nie da się ukryć, że rozstanie do którego doszło pomiędzy Moniką Richardson, a Zbigniewem Zamachowskim to jedna z głośniejszych medialnych spraw tego roku!

Głośne rozstanie!

Jak przypomina portal Plotek, zaledwie kilka miesięcy temu w sieci pojawiły się zdjęcia Zbigniewa Zamachowskiego, który wyprowadzał się z mieszkania swojej byłej partnerki – Moniki Richardson, które znajdowało się na warszawskim Żoliborzu.

Co więcej, Monika Richardson postanowiła, że nie będzie zbyt długo rozpaczać po rozstaniu i jest gotowa na to, aby na nowo doświadczyć miłości i szczęścia. Okazuje się, że w tym co mówiła jest ziarno prawdy.

Zarówno sama Monika Richardson, jak i jej nowy partner – Konrad Wojterkowski potwierdzili, że faktycznie są w związku. Według informacji podanych przez serwis Fakt, mężczyzna jest biznesmenem, jego własnością jest bowiem Grupa #BeReady.

Monika Richardson znalazła szczęście!

Dodatkowo Konrad Wojterkowski zajmuje się także produkcją filmów oraz jest filantropem. Bardzo mocno angażuje się bowiem w akcję „Kocham. Szanuję – Nie biję”, która ma na celu ochronę kobiet i dzieci przed przemocą domową.

Co więcej, na Instagramie przedsiębiorcy pojawiło się jego wspólne zdjęcie z Moniką Richardson oraz obszerny wpis, w którym to wyjaśnił, dlaczego para postanowiła od samego początku oficjalnie potwierdzić informację o związku.

- Mówimy o tym sami publicznie, zanim ktoś z przypadkowo zrobionego zdjęcia, zrobi to za nas i będzie to sensacja na wielu okładkach, czy pierwszych stronach portali, choć pewnie po tym wpisie i tak będzie, bo jesteśmy osobami publicznymi i jesteśmy świadomi tego, jak funkcjonuje świat mediów. Wstawimy czasem jakieś wspólne zdjęcia na nasze profile, nie zamierzamy się ukrywać czy chować przed fotografami. Mamy świadomość, że Wasza praca polega również na szukaniu newsów – zaznaczył Konrad Wojterkowski.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi na świecie: NIESAMOWITA HISTORIA 26-LATKI PORUSZYŁA INTERNAUTÓW. TO NIEPRAWDOPODOBNE, CO MATKA JEST W STANIE ZROBIĆ DLA SWOJEGO DZIECKA

Z życia gwiazd: WCZORAJ MIAŁA MIEJSCE OFICJALNA PREMIERA FILMU "DRUGA POŁOWA"! AKTORKI I AKTORZY ZAPOZOWALI DLA MEDIÓW