Agnieszka Kaczorowska jest jedną z aktorek, które bardzo prężnie działają w mediach społecznościowych. Znana aktorka bardzo szybko podzieliła się z fanami informacją na temat swojej drugiej ciąży. Praktycznie codziennie relacjonuje w sieci swoje codzienne życie oraz dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami.

Tego nikt się nie spodziewał!

Jak informuje portal Jastrząb Post, ostatnio Agnieszka Kaczorowska wyjawiła jakie imię planuje razem z mężem – Maciejem Pelą, nadać ich drugiej córeczce, która niebawem pojawi się na świecie.

- #JestemMamą Emisi i #BędęMamą Gabrysi. Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny… i mam ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc […] – napisała aktorka na swoim Instagramie.

Co więcej, podczas rozmowy, której aktorka udzieliła dla portalu Jastrząb Post wyznała, że tak naprawdę nie postawiła jeszcze kropki nad i w kwestii dzieci i bardzo chciałaby postarać się o to, aby w jej rodzinie pojawił się jeszcze chłopiec!

Aktorka złożyła też życzenia!

Dodatkowo, wczoraj na swoim Instagramie Agnieszka Kaczorowska złożyła wszystkim mamom życzenia z okazji ich wczorajszego święta. Aktorka podkreśliła, że wszystkie mamy są niesamowite i powinny o tym pamiętać każdego dnia, a nie tylko 26 maja!

Pod postem niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy są zachwyceni imieniem dla drugiej córeczki aktorki! Wiele osób zaznaczyło także, że Agnieszka Kaczorowska jest dla nich niesamowitą osobą i inspiracją!

Jak informował portal "Życie": OGROMNE ZMIANY W PROGRAMIE "THE VOICE OF POLAND"! W FOTELU JURORSKIM NIE ZASIĄDZIE JUŻ URSZULA DUDZIAK. DLACZEGO PODJĘTO TAKĄ DECYZJĘ

Przypomnij sobie: KSIĄŻĘ WILLIAM NIE MÓGŁ SIĘ POWSTRZYMAĆ I PUBLICZNIE ZADRWIŁ ZE SWOJEJ ŻONY? REAKCJA KATE BYŁA BEZCENNA. KSIĘŻNA Z PEWNOŚCIĄ DŁUGO MU TEGO NIE ZAPOMNI

Portal "Życie" pisał również: CHWASTY W OGRODZIE NIE DAJĄ ZA WYGRANĄ? PRACE OGRODOWE Z UŻYCIEM PRODUKTU Z KUCHENNEJ SZAFKI NIE BYŁY PROSTSZE. SODA OCZYSZCZONA TO ISTNE REMEDIUM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZNANA AKTORKA WYJAWIŁA PRAWDĘ O SWOIM STANIE ZDROWIA! CO TAKIEGO DZIEJE SIĘ Z AGATĄ MŁYNARSKĄ I JAKIEJ POMOCY POTRZEBUJE