Jak przypomina portal Super Express, w październiku ubiegłego roku Agata Młynarska postanowiła wyjechać do Hiszpanii. Zgodnie z pierwszymi planami jej podróż miała trwać około dwóch tygodni. Finalnie jednak plany mocno się pozmieniały i aktorka wraz ze swoim mężem, została w słonecznym kraju na ponad osiem miesięcy.

Agata Młynarska wróciła do kraju!

Okazuje się jednak, że obecnie Agata Młynarska wróciła do Polski, a powodem jej powrotu wcale nie jest znudzenie Hiszpanią, czy też tęsknota za krajem. Aktorka wyznała, że do powrotu zmusiła ją choroba.

– Podjęłam decyzję o powrocie, bo mam problemy ze zdrowiem. I choć nie wyglądam, bo się nie poddaję, toczę swoją prywatną, potężną walkę, którą, mam nadzieję, uda mi się wygrać – wyznała aktorka.

Agata Młynarska już jakiś czas temu przyznała, że cierpi na chorobę Leśniowskiego – Crohna. Jest to poważna i przewlekła choroba, która atakuje układ pokarmowy i w ogromnym stopniu utrudnia normalne życie.

Choroba jest bardzo dokuczliwa!

Aktorka wyznała, że uda jej się wrócić do pełni zdrowia właśnie w Hiszpanii. Jednak objawy choroby zaczęły bardzo mocno jej dokuczać, a lekarze zaproponowali, że najlepszym rozwiązaniem będzie powrót do Polski i skorzystanie z usług ochrony zdrowia w naszym kraju.

Miejmy nadzieję, że aktorce szybko uda się powrócić do pełni sił i zdrowia i dalej będzie mogła cieszyć się życiem i zagranicznymi podróżami!

Jak informował portal "Życie": OGROMNE ZMIANY W PROGRAMIE "THE VOICE OF POLAND"! W FOTELU JURORSKIM NIE ZASIĄDZIE JUŻ URSZULA DUDZIAK. DLACZEGO PODJĘTO TAKĄ DECYZJĘ

Przypomnij sobie: KSIĄŻĘ WILLIAM NIE MÓGŁ SIĘ POWSTRZYMAĆ I PUBLICZNIE ZADRWIŁ ZE SWOJEJ ŻONY? REAKCJA KATE BYŁA BEZCENNA. KSIĘŻNA Z PEWNOŚCIĄ DŁUGO MU TEGO NIE ZAPOMNI

Portal "Życie" pisał również: CHWASTY W OGRODZIE NIE DAJĄ ZA WYGRANĄ? PRACE OGRODOWE Z UŻYCIEM PRODUKTU Z KUCHENNEJ SZAFKI NIE BYŁY PROSTSZE. SODA OCZYSZCZONA TO ISTNE REMEDIUM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW RODZICÓW W POLSCE! WKRÓTCE ZMIENIĄ SIĘ ZASADY WYPŁACANIA PIENIĘDZY Z PROGRAMU 500 PLUS. W GRĘ WCHODZĄ WŁADZE SAMORZĄDÓW