Jak doskonale pamiętamy podczas trwania pandemii, Kasia Tusk bardzo odpowiedzialnie przestrzegała restrykcji i nie wybierała się w żadne dalekie podróże. Jednak teraz, kiedy sytuacja mocno się ustabilizowała znana celebrytka postanowiła udać się na rodzinne wakacje!

Wyczekane wakacje!

Portal Pudelek przekazuje, że Kasia Tusk wraz z partnerem, córeczką oraz rodzicami wybrała jako cel podróży niezbyt odległe i egzotyczne miejsce. Okazuje się bowiem, że rodzina Tusków wybrała się do Chorwacji czyli kraju, który jest uwielbiany przez tysiące Polaków.

Na swoim Instagramie znana celebrytka opublikowała kilka zdjęć ze swojej podróży. Na jednej z fotek widać dokładnie hotel, w którym stacjonuje rodzina. Czujne oko obserwatorów zauważyło, że hotel ten jest jednym z najdroższych miejsc na chorwackim wybrzeżu.

W hotelu, w którym przebywa rodzina Tusków znajdują się między innymi baseny oraz strefa spa, a także wiele restauracji. Z okien można natomiast podziwiać stare miasto oraz morze.

Ceny za pobyt w hotelu mogą zaskoczyć!

Warto jednak zaznaczyć, że pobyt w takim hotelu nie kosztuje wcale mało! Za najtańszy pokój trzeba bowiem zapłacić mniej więcej trzy tysiące złotych za noc! Apartament przeznaczony dla czterech osób kosztuje natomiast około 14 tysięcy złotych za weekend!

Rodzinnymi wakacjami pochwalił się także na swoim Twitterze sam Donald Tusk. Znany polityk nie kryje radości z chwil spędzonych wspólnie ze swoją rodziną, a szczególnie z ukochaną wnuczką!

Jak informował portal "Życie": CZY SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA OTRZYMA JAKIKOLWIEK SPADEK PO OJCU? WIADOMO JUŻ, JAK WYGLĄDA TESTAMENT ZNANEGO MUZYKA

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK OTRZYMUJE PROPOZYCJE WSPÓŁPRACY W ZNANYCH PROGRAMACH. ZA UDZIAŁ MA PROPONOWANE NIEBOTYCZNIE WYSOKIE SUMY. TO WRĘCZ NIE DO WIARY

Portal "Życie" pisał również: ZMIANY W PODATKACH. ZOSTANIE WPROWADZONA NOWA ULGA. SKORZYSTAJĄ NA TYM MILIONY POLAKÓW. KOMU BĘDZIE PRZYSŁUGIWAĆ I O JAKIEJ KWOCIE MOWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRZYSZTOF RUTKOWSKI BĘDZIE MIAŁ PROBLEMY PRZEZ SPRAWĘ IWONY WIECZOREK? ZNANY DZIENNIKARZ ŚLEDCZY POSTANOWIŁ UJAWNIĆ ISTOTNE SZCZEGÓŁY. WŁOS SIĘ JEŻY