Krzysztofa Jackowskiego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jasnowidz regularnie zabiera głos na temat wydarzeń, które obecnie dzieją się nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. Jak informuje portal Super Express, znany wizjoner nie ma dla nas zbyt dobrych informacji dotyczących zbliżających się wakacji!

Co wydarzy się niebawem?

Okazuje się bowiem, że podczas ostatniej transmisji live, jaką Krzysztof Jackowski prowadził na swoim kanale na portalu YouTube, przestrzegł przed tym, co może wydarzyć się już niebawem. Jak zaznaczył wizjoner, lipiec oraz sierpień nie będą zbyt spokojnymi miesiącami w naszym życiu.

- Dopóki na świecie, a być może na Bliskim Wschodzie nie stanie się jedno potężne łupnięcie i żółty błysk, wrota do działań nie są otwarte. Ale jeżeli to łupnięcie nastąpi, wrota do działań się otworzą – powiedział Krzysztof Jackowski podczas nagrania.

Nie zaznamy zbyt wiele spokoju?

O co dokładnie chodzi jasnowidzowi? Jak zaznaczył Krzysztof Jackowski, konflikt na Bliskim Wschodzie nie jest niczym nowym. Jednak wizjoner twierdzi, że to co obecnie dzieje się pomiędzy Izraelem, a Hamasem jest dość mocno niepokojące. Według Jackowskiego, konflikt niebawem przycichnie, ale tylko na chwilę. Potem rozwinie się on z potężną mocą, co może odbić się echem na całym świecie.

Co więcej, Krzysztof Jackowski zaznaczył, że już niebawem możemy zacząć bać się czwartej fali pandemii koronawirusa i będzie to doświadczenie, które sprawi nam sporo przykrości. Jak określił wizjoner, obecnie możemy wziąć nieco oddechu, jednak nie będzie on zbyt głęboki.

Czy faktycznie Krzysztof Jackowski ma rację i wakacje, a następnie jesień nie przyniosą nam zbyt dużego spokoju? Czy sprawdzi się czarny scenariusz wizjonera, czy jednak będziemy mogli spać spokojnie?

Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jak informował portal "Życie": TAJEMNICA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE! CO TAKIEGO ARTYSTA SKRYWAŁ PRZED SWOIMI FANAMI

Portal "Życie" pisał również: JAROSŁAW KACZYŃSKI MOCNO SIĘ ZDENERWUJE? BYŁY PARTNER MARTY KACZYŃSKIEJ ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE NOWEGO ŁADU. PADŁY MOCNE SŁOWA