Marta Kaczyńska przez pewien czas była związana z Marcinem Dubienieckim, który jest ojcem obu córek. Znany prawnik w sieci udziela się przede wszystkim wtedy, kiedy chce pochwalić się sukcesami swoich ukochanych dzieci. Jednak często zabiera także głos w sprawie krajowej polityki.

Mocny komentarz pojawił się w mediach społecznościowych

Jak donosi portal Super Express, ostatnio Marcin Dubieniecki zabrał ostatnio głos na temat zaprezentowanego przez rząd Nowego Ładu. Program ten został zaprezentowany już w weekend, a od dziś premier Mateusz Morawiecki będzie prezentował program w różnych regionach naszego kraju.

Prawnik Marcin Dubieniecki zabrał bowiem głos pod postem dziennikarza Tomasza Lisa, który jako pierwszy zdecydował się na skomentowanie działań rządu. Jak zauważył znany dziennikarz, Nowy Ład będzie gloryfikował osoby, które nie robią zbyt wiele w życiu i nie pracują, ani nie rozwijają się.

Co takiego napisał Marcin Dubieniecki?

- Praktycznie już chyba nie będzie opłacać się pracować – napisał pod postem Marcin Dubieniecki dodając do tego zaczepną emotikonę.

Jak myślicie, czy taki komentarz byłego męża Marty Kaczyńskiej w mediach społecznościowych spodoba się Jarosławowi Kaczyńskiemu, szefowi partii Prawo i Sprawiedliwość i zarówno wujkowi Marty Kaczyńskiej? Czy należy spodziewać się jakiejś reakcji w kierunku prawnika ze strony polityka?

Jak informował portal "Życie": TAJEMNICA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE! CO TAKIEGO ARTYSTA SKRYWAŁ PRZED SWOIMI FANAMI

Portal "Życie" pisał również: FENOMENALNA PRZEMIANA JACKA ŁĄGWY Z ZESPOŁU “ICH TROJE”. INTERNAUCI NIE MOGĄ UWIERZYĆ, JAK MOCNO ZMIENIŁ SIĘ ICH IDOL NA PRZESTRZENI LAT