Chyba wszyscy znamy już postać Daniela Martyniuka. Młody mężczyzna od niepamiętnych czasów przysparza swojej rodzinie wiele kłopotów oraz wstydu. Jakiś czas temu obiecywał, że jego zachowanie ulegnie poprawie, jednak jak widać, obietnice na niewiele się zdały!

Syn Zenka Martyniuka znów zrobił sporo hałasu

Daniel Martyniuk stał się słynny przede wszystkim za sprawą jego głośnego rozwodu, kiedy to nie szczędził swojej żonie kąśliwych komentarzy wygłaszanych na forum publicznym. Ponadto mężczyzna był karany także za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu czy też za nieprzestrzeganie kwarantanny.

Jak informuje portal Super Express, to chyba nie koniec wybryków syna znanego muzyka. Okazuje się bowiem, że wczoraj Daniel Martyniuk znów zapragnął rozgłosu! Mężczyznę można było wczoraj spotkać w samym centrum Białegostoku. Warto jednak zaznaczyć, że Daniel Martyniuk wybrał się tam z puszką piwa w ręku i będąc pod wpływem alkoholu zaczepiał przechodniów.

Kiedy mężczyzna wreszcie dojrzeje?

– Syn Zenka był w stanie dziwnej euforii. W okolicach rynku w Białymstoku śpiewał, krzyczał, zaczepiał przechodniów. Sprawiał wrażenie zawiedzionego, że nikt go nie rozpoznaje i się nim nie interesuje, aż w końcu się uspokoił - zaznaczył jeden z przechodniów w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu.

Czy i tym razem musiał zainterweniować sam Zenek Martyniuk? Kiedy wreszcie syn znanego muzyka uspokoi się na dobre i przestanie przynosić problemy sobie i swojej rodzinie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEBAWEM POJAWI SIĘ NOWY PROGRAM RZĄDU. POLACY MOGĄ SPORO ZYSKAĆ? KOGO OBEJMIE NOWE 500 PLUS

O tym się mówi w Polsce: POJAWIAJĄ SIĘ STANOWISKA W SPRAWIE NOMINACJI BEATY SZYDŁO DO NOWEJ FUNKCJI. BYLI WIĘŹNIOWIE OBOZU W AUSCHWITZ ZABRALI GŁOS W OBRONIE POLITYK

Z życia gwiazd: OGROMNE PORUSZENIE W MEDIACH! IDA NOWAKOWSKA ZASKOCZYŁA FANÓW I POKAZAŁA ZDJĘCIA SYNKA