Dziś dotarła do nas kolejna bardzo smutna wiadomość. Zmarła znana i uwielbiana przez wiele osób dziennikarka – Maja Hądzlik – Margańska. Kobieta przez ponad 20 lat pracowała dla Telewizji Polskiej.

To bardzo smutna wiadomość!

Maja Hądzlik – Margańska pracowała w bydgoskim oddziale Telewizji Polskiej. Wiadomość o jej śmierci przekazali właśnie jej koledzy z pracy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Zostanie zapamiętana jako profesjonalistka w pracy, ale także jako pełna życzliwości osoba – brzmi informacja opublikowana na Facebooku TVP3 Bydgoszcz.

Dziennikarka była znana i uwielbiana nie tylko przez współpracowników

Maja Hądzlik – Margańska specjalizowała się przede wszystkim w tłumaczeniu książek oraz opracowywaniu scenografii. Dziennikarka ukończyła studia na kierunku teatrologia. Pod koniec roku obchodziłaby swoje 65. urodziny.

Według informacji przekazanych przez TVP3 Bydgoszcz, ostatnie pożegnanie znanej dziennikarki odbędzie się jutro o godzinie 8.30. Ciało kobiety spocznie na jednym z bydgoskich cmentarzy przy ulicy Wiślanej. Ze względu na panujące obostrzenia w ceremonii pożegnalnej będą mogli wziąć udział tylko najbliżsi kobiety.

Nie da się ukryć, że śmierć dziennikarki to ogromna strata dla Telewizji Publicznej. Wiele osób nie może pogodzić się z tym, co sie wydarzyło.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KORONAWIRUS ZBIERA CORAZ WIĘCEJ OFIAR. SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. JEDEN Z LEKARZY DOSADNIE POWIEDZIAŁ, CO MYŚLI, O PODEJŚCIU WIELU OSÓB

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI MA PLANY WOBEC POLSKICH KOBIET? PREZES PIS ZDRADZIŁ WSZYSTKO NA WIZJI! DEKLARACJA POLITYKA NA TEMAT PRZYSZŁOŚCI JEST PORUSZAJĄCA

O tym się mówi na świecie: KRZYSZTOF KRAWCZYK CZUJE SIĘ ZUPEŁNIE INACZEJ NIŻ MÓWIĄ MEDIA? ŻONA GWIAZDORA WYJAWIŁA PRAWDĘ O STANIE ZDROWIA MĘŻA. WIADOMO JUŻ, CO DOLEGA MUZYKOWI

Z życia gwiazd: MAGDA GESSLER POPEŁNIŁA WPADKĘ PODCZAS NAGRYWANIA „KUCHENNYCH REWOLUCJI”. TEGO W TELEWIZJI NIE ZOBACZYMY! W SIECI ZNALAZŁO SIĘ NAGRANIE Z TELEFONU