Już za kilka dni Jacek Kurski zostanie ojcem! To bez wątpienia wielki dzień dla małżeństwa, jednak trzecia fala pandemii koronawirusa sporo pokrzyżowała. Jak informuje portal Lelum, prezes TVP nie będzie mógł być obecny przy porodzie.

Kurscy i tak będą razem w tej ważnej chwili!

– Aśka i Jacek znaleźli sposób na to, by mimo wszystko być blisko w tym ważnym momencie. Podczas COVID w szpitalach modne stały się transmisje narodzin online i oni też chcą z tego skorzystać. Tata przywita małą Anię na ekranie komputera albo smartfona. Sprzęt jest już przygotowany i odpowiednio przetestowany – wyznała osoba z najbliższego otoczenia Kurskich, podczas rozmowy z portalem Pomponik.

Okazuje się zatem, że Kurscy świetnie poradzili sobie z całą sytuacją i Joanna nie będzie zupełnie sama podczas tych ważnych, a zarazem trudnych chwil.

Radości nie ma końca!

Nie da się jednak ukryć, że od początku ciąży Joanny Kurskiej w mediach nieustannie wrzało. Wszystko to z powodu wieku Joanny, która obecnie ma 47 lat. Wiele osób uważa, że nie jest to odpowiedni czas na dziecko. Jednak sami Kurscy wydają się być szczęśliwi z powodu narodzin dziecka.

Jacek i Joanna Kurscy wybrali dla swojej córeczki imię Anna. Na maluszka czeka już gotowy pokój, a także całe niezbędne wyposażenie. Domownicy zrobili także testy na COVID-19, aby Joanna i córeczka mogły po porodzie bez problemów wrócić do domu.

Jacek i Joanna Kurscy / YouTube: GOSSIP TV
Jacek i Joanna Kurscy / YouTube: GOSSIP TV