Krzysztof Krawczyk jest jednym z najbardziej znanych i lubianych muzyków na polskiej scenie muzycznej. W tym roku artysta będzie obchodzić swoje 75. urodziny. Niestety wczoraj w mediach pojawiła się bardzo smutna wiadomość. Gwiazdor trafił do szpitala, a powodem jego hospitalizacji jest koronawirus.

Bardzo smutna wiadomość!

Jak informuje portal Super Express, Krzysztof Krawczyk poinformował o swojej chorobie za pośrednictwem Andrzeja Kosmali, który opublikował wpis w mediach społecznościowych.

Doskonale pamiętamy, że Krzysztof Krawczyk od samego początku pandemii mocno ograniczył swoją działalność, a także bardzo mocno unikał spotkań z innymi ludźmi, aby nie zakazić się nowym wirusem. Mimo wszystko, nie udało mu się uniknąć choroby. Co więcej, w swoim wpisie artysta zaznaczył, że był także szczepiony Pfizerem, a i to nie przyniosło korzyści w postaci braku zakażenia.

Artysta prosi o modlitwę!

Co więcej, Krzysztof Krawczyk wyznał, że obawia się także o stan zdrowia swojej ukochanej żony – Ewy. Obecnie kobieta przebywa na kwarantannie i oczekuje na wynik testu.

- Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie! Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę! Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala. Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą! Wasz Krzysztof Krawczyk– napisał Krzysztof Krawczyk.

Dodatkowo artysta poprosił swoich fanów o gorącą modlitwę za jego zdrowie i szybki powrót do zdrowia. Mamy nadzieję, że Krzysztof Krawczyk już niebawem wróci do pełni sił!