W ostatnich dniach nieustannie słyszymy o kolejnych osobach, które rezygnują ze współpracy z Telewizją Polską. Powody takich decyzji są różnorodne. Warto przypomnieć, że ostatnio ze stacją TVP pożegnała się Marzena Rogalska.

Tego nikt się nie spodziewał!

Jak informuje portal Pomponik, tym razem z anteny Telewizji Polskiej zniknie znany i lubiany od lat, Artur Orzech. Jednak w tym wypadku, to nie prezenter zrezygnował ze współpracy ze stacją, a TVP postanowiła zwolnić mężczyznę.

Artur Orzech największą sympatię zyskał dzięki prowadzeniu Konkursu Piosenki Eurowizji. W 2019 roku zastąpił natomiast Wojciecha Manna w programie „Szansa na sukces”. To właśnie problemy w tym show, jakie pojawiły się ostatnio, spowodowały, że dziennikarz otrzymał rezygnację.

Okazuje się bowiem, że 22 marca Artur Orzech nie pojawił się na nagraniu „Szansy na sukces. Opole 2012 ”, a dokładnie odcinka charytatywnego. Co więcej, prezenter nie przekazał nikomu, że nie pojawi się na planie, a dodatkowo miał wyłączony telefon.

TVP rezygnuje ze współpracy

Kiedy wreszcie udało się skontaktować z Arturem Orzechem okazało się, że jest on niedysponowany i nie ma możliwości przyjechać na nagranie. Finalnie zastąpił go Marek Sierocki i jest wysoce prawdopodobne, że od teraz to on zostanie gospodarzem „Szansy na sukces”. Sam Artur Orzech otrzymał natomiast wypowiedzenie umowy.

- Jego zachowanie mogło narazić na poważny despekt zaproszonych artystów, wykonawców i dzieci z SOS Wioski Dziecięce w Kraśniku, które specjalnie przyjechały, aby wziąć udział w tym nagraniu. Z powodu jego nieobecności również Telewizja Polska narażona została na straty finansowe i wizerunkowe – przekazała TVP w rozmowie z WirtualneMedia.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JESTEŚMY TYLKO O KROK OD CAŁKOWITEGO LOCKDOWNU? KIEDY RZĄD OGŁOSI SWOJĄ DECYZJĘ W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi w Polsce: TEN TYDZIEŃ NIE ZACZĄŁ SIE DLA NAS NAJLEPIEJ. NIEUSTANNIE OBSERWUJEMY WZROST ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. JAK ROZWINIE SIĘ PANDEMIA

O tym się mówi na świecie: CIĘŻKIE CHWILE W RODZINIE NASZEGO ZNANEGO SKOCZKA. POMOC PIOTRA ŻYŁY ZOSTAŁA JEDNAK ODRZUCONA. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: POWAŻNY KONFLIKT POJAWIŁ SIĘ W MAŁŻEŃSTWIE LECHA WAŁĘSY? CZY ŻONA WYBACZY BYŁEMU PREZYDENTOWI TAKIE ZACHOWANIE