Piotr Żyła przeszedł w swoim życiu naprawdę bardzo burzliwy okres, mowa tutaj o jego głośnym rozstaniu z byłą żoną, Justyną, która przez długi czas wywlekała na forum publiczne ich małżeńskie problemy.

Poważne problemy

Od pewnego czasu w życiu naszego skoczka zaczęło się jednak układać. Piotr Żyła znalazł szczęście w ramionach Marceliny Ziętek – młodej aktorki, którą możemy oglądać w jednym z seriali stacji TVN. Dodatkowo ostatni czas obfitował także w sukcesy zawodowe skoczka. Można pomyśleć, że nie może być lepiej!

Jak jednak donosi portal Pomponik, w życiu Piotra Żyły pojawiły się pewne, dość poważne problemy. Dokładnie chodzi tutaj o rodziców sportowca, którzy muszą zmagać się z ogromnymi kłopotami.

Powodem problemów rodziców skoczka jest oczywiście pandemia koronawirusa. Rodzice Piotrka Żyły są właścicielami jednego z pensjonatów mieszczącego się w Ustroniu. Jak jednak wiemy, obiekty takie, z powodu koronawirusa, znów zostały zamknięte. Od kilku miesięcy pensjonat generuje jedynie koszty, a nie przynosi żadnych dochodów.

Rodzice nie chcą pomocy od syna

- Mieliśmy zamknięte od końca października do początku lutego. A jak otworzyliśmy, szło całkiem nieźle. Ostatnie dwa weekendy były bardzo dobre, wręcz boom. Pełno miało być także na Wielkanoc. A teraz musieliśmy znowu zamknąć i nic nie pomoże. Jest ciężko, bo opłaty trzeba ponosić. Tymczasem na święta rezerwacje zostają odwołane. Czuję, że to samo będzie z majowym weekendem – zaznaczył Zbigniew Żyła, podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

Ojciec Piotrka Żyły stwierdził jednak, że poradzi sobie sam i nie zgodzi się na to, aby skoczek pomagał im w wyjściu z problemów finansowych.

Trzymamy kciuki, żeby wszystko skończyło się pomyślnie i aby państwo Żyłowie już niebawem mogli odetchnąć z ulgą.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JESTEŚMY TYLKO O KROK OD CAŁKOWITEGO LOCKDOWNU? KIEDY RZĄD OGŁOSI SWOJĄ DECYZJĘ W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi w Polsce: TEN TYDZIEŃ NIE ZACZĄŁ SIE DLA NAS NAJLEPIEJ. NIEUSTANNIE OBSERWUJEMY WZROST ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. JAK ROZWINIE SIĘ PANDEMIA

O tym się mówi na świecie: NIE WSZYSCY BĘDĄ MOGLI UCZESTNICZYĆ W WIELKANOCNYCH NABOŻEŃSTWACH W KOŚCIOŁACH? CZY NIEKTÓRZY WIERNI OTRZYMAJĄ ZAPROSZENIE

Z życia gwiazd: POWAŻNY KONFLIKT POJAWIŁ SIĘ W MAŁŻEŃSTWIE LECHA WAŁĘSY? CZY ŻONA WYBACZY BYŁEMU PREZYDENTOWI TAKIE ZACHOWANIE