Lech Wałęsa mimo swojego wieku nieustannie pozostaje bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio poinformował swoich fanów o tym, że musi poddać się operacji i jak zaznaczył, obawia się jej powodzenia.

Jak były prezydent czuje się po operacji?

Jak informuje portal Super Express, finalnie okazało się jednak, że operacja wymiany baterii w rozruszniku serca zakończyła się powodzeniem. Zabieg został przeprowadzony w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Gdańsku, w ubiegłą niedzielę. Cały zabieg trwał około czterech godzin.

Jak zaznaczył były prezydent podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu powoli wraca już do siebie, jednak nie czuje się w pełni sił. Mimo wszystko, Lech Wałęsa wrócił już do pracy w swoim biurze w Gdańsku.

Okazuje się jednak, że tuż przed operacją Lech Wałęsa mocno naraził się swojej żonie, do czego sam przyznał się podczas rozmowy z Super Expressem.

Jak zareagowała Danuta Wałęsa?

- Czy żona się o mnie martwiła, jak byłem w szpitalu? Wie pan, jakby to było 50 lat temu, to by się martwiła. A teraz, to wie pan… Poza tym, ja zabroniłem jakichkolwiek telefonów i od nikogo nie odbierałem, chciałem mieć spokój, od żony też nie odbierałem, spokój chciałem mieć – wyznał Lech Wałęsa.

Czy myślicie, że Danuta Wałęsa ma mężowi za złe zakaz telefonowania do niego podczas jego pobytu w szpitalu? I czy faktycznie, tak jak mówi Lech Wałęsa, żona niezbyt martwiła się o niego?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TEN TYDZIEŃ NIE ZACZĄŁ SIE DLA NAS NAJLEPIEJ. NIEUSTANNIE OBSERWUJEMY WZROST ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. JAK ROZWINIE SIĘ PANDEMIA

O tym się mówi w Polsce: POLSKI EPISKOPAT ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WAŻNY KOMUNIKAT DLA MILIONÓW POLAKÓW. TO POKŁOSIE KONFERENCJI MINISTRA ZDROWIA. WIELE OSÓB WYRAŻA SPRZECIW

O tym się mówi na świecie: NIE WSZYSCY BĘDĄ MOGLI UCZESTNICZYĆ W WIELKANOCNYCH NABOŻEŃSTWACH W KOŚCIOŁACH? CZY NIEKTÓRZY WIERNI OTRZYMAJĄ ZAPROSZENIE

Z życia gwiazd: PREZYDENT ANDRZEJ DUDA MA WIELKĄ SŁABOŚĆ, KTÓRA SPORO KOSZTUJE POLSKICH PODATNIKÓW! CHODZI O RODZINNE MIASTO GŁOWY PAŃSTWA. TO OGROMNE SUMY