Portal Jastrząb Post poinformował, że ostatnio Daniel Martyniuk pochwalił się zdjęciami ze spaceru, na który zabrał swoją ukochaną córeczkę Laurę.

Daniel Martyniuk angażuje się w wychowanie Laury?

Nie da się ukryć, że wszyscy doskonale pamiętają jeszcze aferę jaka towarzyszyła rozwodowi Daniela Martyniuka oraz jego byłej żony Eweliny. Mężczyzna nie chciał rozstać się w spokoju i nieustannie nagłaśniał sprawę w mediach społecznościowych.

Finalnie para rozwiodła się jesienią ubiegłego roku. Jednak wtedy doszły jeszcze problemy dotyczące alimentów na rzecz Laury, córki Daniela i Eweliny. Mężczyzna na samym początku nie był bowiem skłonny do płacenia wysokiej kwoty, jednak finalnie uznał chyba, że Laura powinna otrzymać wszystko, co dla niej najlepsze, bez względu na nieporozumienia pomiędzy jej rodzicami.

Jak doskonale wiadomo, Laura na co dzień mieszka ze swoją mamą, a Daniel Martyniuk może odwiedzać córkę tylko w wyznaczonych przez sąd, konkretnych dniach.

Radosne zdjęcia ze spaceru

Ostatnio Daniel Martyniuk zabrał Laurę na zimowy spacer. Nikt nie ma chyba wątpliwości, że malutka jest bardzo podobna do swojego ojca. Co więcej, od ostatnio opublikowanych zdjęć, Laura sporo już urosła!

Na opublikowanych zdjęciach widać, że córeczka Martyniuka bardzo cieszyła się ze spotkania z ojcem i ich wspólnie spędzonego czasu. Radośnie bawiła się w śniegu oraz jechała na sankach, które ciągnął sam Daniel.

Czujne oko internautów dostrzegło jednak, że na zdjęciach widać także blond włosy. Fani zachodzą w głowę, do kogo należy ta fryzura? Czy to Ewelina, była żona Daniela wybrała się na spacer wspólnie z Laurą i byłym mężem, czy może to nowa partnerka Martyniuka towarzyszyła mu podczas zabaw z córeczką?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TEN TYDZIEŃ NIE ZACZĄŁ SIE DLA NAS NAJLEPIEJ. NIEUSTANNIE OBSERWUJEMY WZROST ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. JAK ROZWINIE SIĘ PANDEMIA

O tym się mówi w Polsce: POLSKI EPISKOPAT ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WAŻNY KOMUNIKAT DLA MILIONÓW POLAKÓW. TO POKŁOSIE KONFERENCJI MINISTRA ZDROWIA. WIELE OSÓB WYRAŻA SPRZECIW

O tym się mówi na świecie: NIE WSZYSCY BĘDĄ MOGLI UCZESTNICZYĆ W WIELKANOCNYCH NABOŻEŃSTWACH W KOŚCIOŁACH? CZY NIEKTÓRZY WIERNI OTRZYMAJĄ ZAPROSZENIE

Z życia gwiazd: POWAŻNY KONFLIKT POJAWIŁ SIĘ W MAŁŻEŃSTWIE LECHA WAŁĘSY? CZY ŻONA WYBACZY BYŁEMU PREZYDENTOWI TAKIE ZACHOWANIE