Jak przekonuje „Super Express”, Beata Szydło nie chciała dłużej czekać i postanowiła pomóc ukochanemu starszemu synowi Tymoteuszowi. Widać, że była premier rodzinę stawia na pierwszym miejscu i gdy starszy syn, Tymoteusz poprosił ją o pomoc w znalezieniu pracy nie odmówiła dziecku.

Informacje na temat obecnego życia Tymoteusza Szydło ujawnił pełnomocnik jego i Daniela Obajtka. Syn Beaty Szydło znalazł pracę właśnie u szefa PKN Orlen!

Co dzieje się z Tymoteuszem Szydło? Ma pracować pod zmienionym nazwiskiem u Daniela Obajtka!

Niemal wszyscy zastanawiają się, jak potoczyły się losy Tymoteusza Szydło, który jak niedawno ujawniono został usunięty z listy kapłanów diecezji bielsko-żywieckiej. Okazuje się jednak, że były kapłan dobrze odnajduje się poza stanem kapłańskim.

Według informacji podanych przez „Gazetę Wyborczą”, syn Beaty Szydło ma pod zmienionym nazwiskiem pracować w firmie ERG Bieruń-Folie. Udziałowcem w przedsiębiorstwie jest Daniel Obajtek, bliski znajomy Beaty Szydło.

„To syn poprosił Beatę Szydło o pomoc w znalezieniu pracy” - przekazał "GW" Maciej Zaborowski, dodając, że była premier nie zamierzała szukać własnemu dziecku pracy w państwowych spółkach.

W bieruńskiej firmie właśnie szukano pracownika, a syn byłej premier przeszedł rekrutację. Ma być szeregowym pracownikiem i pracować od 1 października 2019 roku. Jest samodzielnym referentem i ma etat.

Tymoteusz Szydło/Youtube @Niedziela TV
Tymoteusz Szydło/Youtube @Niedziela TV
Tymoteusz Szydło/Youtube @Niedziela TV

Jak informował portal "Życie": ZNANA POLSKA PIOSENKARKA WSPOMINA SWOJĄ UKOCHANĄ MAMĘ. NATALIA KUKULSKA NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ. POKAZAŁA NIEZNANE ZDJĘCIE ANNY JANTAR

Przypomnij sobie: CZY BENEFICJENTÓW PROGRAMU 500 PLUS CZEKAJĄ OGROMNE ZMIANY? WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z NOWYMI INFORMACJAMI W TEJ SPRAWIE. CO PLANUJE RZĄD

Portal "Życie" pisał również: ZNANE SĄ SZCZEGÓŁY OSTATNIEJ DROGI KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO. KIEPSKIE WIADOMOŚCI DLA WIELBICIELI AKTORA PRZEKAZAŁA RODZINA. TEGO NIE MOŻNA ZROBIĆ

Pisaliśmy również o: NIEBYWAŁE, JAK POTRAKTOWANO JOANNĘ JĘDRZEJCZYK. GWIAZDA SPORTU NIE UKRYWA, ŻE ZACHOWANIE KOLEGÓW DOPROWADZAŁO JĄ DO ŁEZ. WYZNAŁA BOLESNĄ PRAWDĘ