Jak doskonale wiemy, Edyta Górniak bardzo rzadko komentuje doniesienia na swój temat, które nieustannie pojawiają się w prasie. Jednak tym razem znana piosenkarka postanowiła stanowczo zareagować, chyba miarka się przebrała!

Pojawiły się plotki na temat gwiazdy!

Jak informuje portal Super Express, już na początku roku do Edyty Górniak dotarły bardzo smutne wieści. Jej ojczym, który na co dzień wykonuje zawód taksówkarza brał udział w wypadku drogowym. Jego stan był na tyle poważny, że natychmiast musiała zostać wykonana operacja. Niestety, w szpitalu publicznym mężczyzna musiałby czekać aż dwa lata. Koszt wykonania zabiegu prywatnie wynosił natomiast 20 tysięcy złotych.

Jak donosił magazyn „Na żywo” na podstawie informacji przekazanych przez tajemniczego informatora, Edyta Górniak nie była w stanie pomóc ojczymowi, bowiem sama zmaga się z problemami finansowymi. Ponadto, jak doskonale pamiętamy, niedawno Edyta Górniak kupiła dom w Tatrach.

Diwa stanowczo odpowiedziała!

Edyta Górniak szybko zareagowała na te doniesienia i zdementowała krążące plotki. Na swoim Instagramie opublikowała post, w którym to zamieściła zdjęcie z magazynu „Na żywo”, a pod nim napisała:

- Od 30 lat utrzymuję rodziców.

Faktycznie, jak ustalili dziennikarze Super Expressu, Edyta Górniak pomaga swoim rodzicom od początku kariery. Już występując w musicalu „Metro” przesyłała do domu znaczne sumy, aby wspomóc najbliższych finansowo.

Co więcej, Edyta Górniak nie zmaga się także z żadnymi problemami finansowymi. W 2020 roku wydała bowiem dwa single, które cieszą się dużą popularnością. Dodatkowo Edyta Górniak współpracuje z marką kosmetyczną, a także jest jurorką w programie „The Voice of Poland”.