Rodzina Trumpow opuszcza Biały Dom. Amerykańskie media podsumowują działalność pierwszej damy. Nie jest najlepiej.

Donald Trump to obecny ( jego kadencja kończy się 20 stycznia 2021 roku) prezydent USA. Jego działania wzbudzają wiele kontrowersji wśród różnych środowisk, nie tylko na terenie Stanów Zjednoczonych, ale również na całym świecie.

Według Demokratów Trump łamie prawo oraz nadużywa władzy. Republikanie zaś sądzą, że Demokraci działają zaślepieni nienawiścią wobec prezydenta.

Donald Trump, Melania Trump. Źródło: Youtube The List
Donald Trump, Melania Trump. Źródło: Youtube The List

Donald i Melania Trump opuszczają Biały Dom. Na koniec kadencji ex prezydenta telewizja CNN postanowiła zrobić sondaż na temat tego, jak odbierani przez amerykańskie społeczeństwo byli Trumpowie. Okazuje się, ze pierwsza dama nie zyskała na ich sympatii.

Okazuje się, ze wyniki sondażu są dramatyczne. Jeszcze nikt w historii Stanów Zjednoczonych nie opuszczał Białego Domu z tak słabym wynikiem. Jak zdradza CNN działań Melani Trump nie popiera aż 47 procent Amerykanów. Dla zobrazowania, Michelle Obama opuściła Biały Dom z wynikiem 69 proc. poparcia.

Trumpowie cieszą się poparcie głownie wśród republikanów. Sondaż wykazał poparcie dla Melanii w 84 proc. dla jej męża z kolei w 79 proc.

Donald Trump, Melania Trump. Źródło: Youtube ABC News
Donald Trump, Melania Trump. Źródło: Youtube ABC News

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PROGRAM IZABELI JANACHOWSKIEJ POWRACA. FANI PRZYGOTOWAŃ ŚLUBNYCH PONOWNIE BĘDĄ MOGLI OGLĄDAĆ TE EMOCJONUJĄCE CHWILE W TELEWIZJI

O tym się mówi na świecie: NIEOCZEKIWANA DECYZJA DONALDA TRUMPA. TAKIEGO OBROTU SPRAW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. CO ZROBIŁ ZNANY MILIARDER